...

NARZĘDZIA

narzędzia chi

Lokówki

Lokówka CHI 2 IN ONE z wymiennymi końcówkami

230,00 

Lokówka CHI Dura 3/4′

320,00 

Lokówka CHI Onyx Euro Shine

360,00 

Lokówki do włosów

Lokówki – CHI TOOLS

Profesjonalne lokówki do włosów marki CHI to uniwersalne i łatwe w obsłudze narzędzia, które doskonale nadają się zarówno do wykorzystywania jako podstawowe wyposażenie w salonach fryzjerskich, jak i do użytku domowego. Zostały zaprojektowane, by odpowiadać na zróżnicowane potrzeby – można przy ich pomocy stworzyć zarówno proste stylizacje, jak i ułożyć finezyjne loki, będące elementem bardziej skomplikowanej fryzury. Ergonomiczny design oraz możliwość dostosowania trybu pracy do własnych potrzeb to cechy, które sprawiają, że urządzenia te znacznie poprawiają ergonomię pracy profesjonalnych fryzjerów i ułatwiają stylizację przeprowadzaną samodzielnie w domu.

Najczęściej polecane lokówki do włosów, dzięki którym stworzysz dowolne loki… i nie tylko!

Lokówka to podstawowe narzędzie pracy fryzjerów oraz stylistów, a także urządzenie, które przydaje się każdemu, kto samodzielnie lubi układać włosy. Umożliwia tworzenie m.in.:

 • drobnych, sprężystych loczków;
 • luźnych, obszernych loków w stylu Hollywood;
 • loków o zmiennej, rozszerzającej się średnicy;
 • delikatnych lub wyraźnych fal,
 • łagodnych loków na krótkich włosach (np. na bobie lub na grzywce).

To, jaki efekt będziesz w stanie osiągnąć przy użyciu danej lokówki, zależy przede wszystkim od średnicy jej wałka oraz jego kształtu – czy jest prosty czy stożkowy. Najbardziej uniwersalne są modele oferujące możliwość wymiany końcówek – również takie znajdują się wśród lokówek do włosów CHI.

Lokówki do każdego rodzaju włosów

W ofercie marki CHI znajdziesz zróżnicowane lokówki do włosów: grube, średnie, cienkie oraz stożkowe. Im mniejsza średnica wałka, tym precyzyjniejszą pracę umożliwia. Jak działają poszczególne modele?

 • Cienka lokówka do włosów pozwala na tworzenie drobnych, zwartych loczków.
 • Grube wałki to doskonałe rozwiązanie do modelowania loków w stylu retro lub luźnych beach waves.
 • Lokówki do włosów stożkowe są najbardziej uniwersalne i umożliwiają tworzenie loków i fal o różnej średnicy lub rozszerzających się ku dołowi.

Dodatkowo model urządzenia warto dobrać do grubości kosmyków: jeśli kupujesz sprzęt do użytku domowego, oceń, jakiej grubości są Twoje pasma. Lokówka do grubych włosów powinna mieć większą średnicę wałka. Dzięki temu dużo łatwiej będzie Ci na nią nawinąć włosy! Jaka powinna być natomiast lokówka do krótkich włosów? Zdecydowanie cieńsza i zaprojektowana w taki sposób, by można było bezpiecznie stylizować nią pasma już od samej nasady bez ryzyka poparzenia skóry głowy. Marka CHI uwzględniła w swojej ofercie także specjalną lokówkę do bardzo krótkich włosów – o średnicy wałka wynoszącej jedynie 13 mm. Profesjonalni fryzjerzy powinni zdecydować się na średnie grubości lub wersje z wymiennymi końcówkami – to zdecydowanie ułatwi im dopasowanie pracy urządzenia do rodzaju włosów klientek.

Bezpieczna stylizacja dzięki nowoczesnej technologii CHI

Każda profesjonalna lokówka do włosów proponowana przez markę CHI to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie, wykorzystujące innowacyjne rozwiązania, które zapewniają włosom pełne bezpieczeństwo w trakcie stylizacji mimo używania wysokich temperatur. Tradycyjne modele zawierające metalowe elementy grzewcze mogą być dużym zagrożeniem dla pasm – nierówno nagrzany wałek łatwo powoduje ich spalenie i nieodwracalne zniszczenie. Dlatego inżynierowie marki CHI poświęcili wiele uwagi temu, by zaprojektować lokówki, które pozwalają uniknąć ryzyka uszkodzenia włosów w czasie ich modelowania.

Nowoczesne lokówki do włosów z jonizacją

Lokówki fryzjerskie CHI wyposażone są w wydajny jonizator, który po włączeniu sprzętu zaczyna generować jony ujemne. Osiadają one na ceramicznej powłoce wałka grzewczego, a następnie przenoszą się na włosy – na ich powierzchni zazwyczaj gromadzą się z kolei ładunki dodatnie, które powodują elektryzowanie się pasm, puszenie się ich i otwieranie się łusek włosa.

Zjawisko jonizacji jest prostym, sposobem na pozbycie się tego efektu. Ładunki ujemne neutralizują te dodatnie, co powoduje szczelnie domknięcie się łusek włosowych. Dzięki temu pasma natychmiast stają się gładkie, lśniące i dużo bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych, w tym wysokiej temperatury. Ponadto dużo lepiej zatrzymują wilgoć wewnątrz struktury włosa, co zapobiega przesuszaniu się pasm. Używanie lokówki do włosów z jonizacją to gwarancja pięknych, sprężystych loków i optymalnie nawilżonych, zdrowych włosów zachwycających połyskiem i jedwabistą gładkością.

Innowacyjna powłoka ceramiczna w lokówkach CHI

Wszystkie lokówki CHI wyposażone są w wałki grzewcze pokryte specjalną powłoką ceramiczną opracowaną we współpracy z najlepszymi inżynierami pracującymi w branży fryzjerskiej. Jest ona niezwykle gładka i śliska, nie uszkadza włosów, kiedy się po nich przesuwa, oraz doskonale przewodzi jony ujemne produkowane przez jonizator.

Jednak zdecydowanie najważniejszą cechą powłoki ceramicznej CHI jest to, że nagrzewa się ona bardzo szybko i równomiernie, dzięki czemu ogranicza do minimum ryzyko przypalenia włosów. To sprawia również, że stylizacja przebiega dużo szybciej niż w przypadku tradycyjnych urządzeń, a pasma krócej narażone są na wysoką temperaturę!

Regulacja temperatury – precyzja działania lokówek CHI

Aby włosy były bezpieczne w trakcie stylizacji, należy również odpowiednio dobrać poziom ciepła do ich stanu oraz rodzaju. Oczywiście, im bardziej nagrzane urządzenie, tym lepiej utrwali fryzurę, jeśli jednak będzie zbyt gorące, może uszkodzić słabe, cienkie lub zniszczone włosy. Dlatego nowoczesne lokówki do włosów CHI wyposażone zostały w regulację temperatury, dzięki czemu bez problemu dobierzesz tryb pracy urządzenia do aktualnych potrzeb – co jest szczególnie ważne, jeśli zamierzasz wykorzystywać sprzęt do profesjonalnej pracy w salonie.

Praktyczne podejście do stylizacji

Lokówka do kręcenia włosów to jedno z najczęściej używanych narzędzi do stylizacji – zarówno w salonach fryzjerskich, jak i w domach. Dlatego marka CHI zadbała, by urządzenia znajdujące się w jej ofercie możliwie jak najbardziej ułatwiały pracę i sprawiały, że modelowanie włosów stanie się prawdziwą przyjemnością! Dlatego też poszczególne modele:

 • są wyjątkowo lekkie;
 • mają ergonomiczny kształt i antypoślizgowy uchwyt stabilnie leżący w dłoni;
 • wyposażone są w specjalny klips do przytrzymywania długich włosów (m.in. w lokówkach z serii CHI DURA);
 • posiadają gumową podpórkę umożliwiającą swobodne odłożenie sprzętu, nawet gdy jest rozgrzany (m.in. w modelach z serii CHI Onyx Euro Shine);
 • błyskawicznie się nagrzewają (w kilkadziesiąt sekund);
 • mają długi kabel obrotowy ułatwiający manewrowanie urządzeniem;
 • automatycznie wyłączają się po godzinie pracy, więc nie musisz martwić się, że zapomnisz o wyłączeniu sprzętu.

Rozwiązania, które doceniają profesjonaliści

Lokówki CHI są bardzo często polecane przez fryzjerów i stylistów. Nic dziwnego – to wielofunkcyjne, uniwersalne urządzenia, które nie tylko pozwalają modelować włosy, ale również wyraźnie poprawić ich wygląd. Ponieważ producent dba o to, by były wykonywane z materiałów najwyższej jakości, są trwałe, niezawodne i mogą służyć przez długi czas nawet mimo bardzo intensywnej eksploatacji!

Wszystkie modele lokówek CHI wyposażone zostały w szereg funkcjonalnych rozwiązań bazujących na najnowszych osiągnięciach technologicznych w branży fryzjerskiej. Jonizacja, ceramiczna powłoka oraz wymienne wałki to tylko kilka z najważniejszych zalet tych urządzeń. Poznaj wyjątkowe narzędzia fryzjerskie od znanego na całym świecie producenta, który zrewolucjonizował podejście do stylizacji włosów!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.