...

NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

Opinie

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Lokówka CHI 2 IN ONE z wymiennymi końcówkami

Brak w magazynie

GF8482EU

230,00 

Brak w magazynie

Tytanowo-ceramiczna lokówka do włosów CHI 2 IN ONE to profesjonalne narzędzie fryzjerskie umożliwiające łatwe tworzenie loków o różnej średnicy – zarówno luźnych i delikatnych, jak i zwartych oraz sprężystych. Wymienne końcówki pozwalają na uzyskanie zróżnicowanych efektów. Ceramiczna powłoka elementów grzewczych i tytanowe wypełnienie to gwarancja bezpiecznej stylizacji oraz trwałości sprzętu. Lokówka z jonami ujemnymi marki CHI pozwala nie tylko precyzyjnie układać włosy, ale również zadbać o ich kondycję!

Nowoczesny wymiar stylizacji z lokówką do włosów CHI

Profesjonalna lokówka do włosów CHI 2 IN ONE posiada wymienne końcówki: prostą o średnicy 25 mm i stożkową. Obie pokryte zostały powłoką ceramiczną, która równomiernie przewodzi ciepło, dzięki czemu stylizacja z użyciem wysokich temperatur nie powoduje ryzyka przypalenia pasm. Powłoka przewodzi również jony ujemne wytwarzane przez jonizator, które neutralizują dodatnie ładunki znajdujące się na powierzchni kosmyków. To działanie sprawia, że podczas używania lokówki do stylizacji włosów łuski włosowe zamykają się, pozostawiając pasma gładkie, lśniące i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Zjawisko zapobiega również ich przesuszaniu się, puszeniu i elektryzowaniu.

Dzięki regulacji temperatury precyzyjne dobierzesz tryb pracy urządzenia do rodzaju i grubości włosów. Nowoczesne rozwiązania techniczne sprawiają, że lokówka zapewnia skuteczną stylizację w niższych temperaturach niż tradycyjne sprzęty tego typu. Urządzenie nagrzewa się bardzo szybko aż do 215ᵒC. Kontrolę temperatury ułatwia czytelny wyświetlacz LCD.

Wygoda i uniwersalność – lokówka z wymiennymi końcówkami CHI

CHI 2-in-1 Ceramic & Titanium to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na posiadaniu zarówno prostej, jak i stożkowej lokówki do włosów – jedno urządzenie z wymiennymi końcówkami daje bardzo szerokie możliwości! Sprzęt sprawdza się zarówno do profesjonalnego, jak i domowego użytku. Aby uniknąć ryzyka poparzenia się podczas nawijania włosów na element grzewczy, warto skorzystać z dołączonej do zestawu rękawicy termicznej. Obsługę tej funkcjonalnej lokówki z obrotowym kablem dodatkowo ułatwiają jej ergonomiczny kształt i niewielka waga.

Zalety CHI 2-in-1 Ceramic & Titanium:

  • lokówka tytanowo-ceramiczna;
  • dwie wymienne końcówki: prosta o średnicy 1” (25 mm) oraz stożkowa;
  • możliwość tworzenia loków o różnych średnicach;
  • funkcja jonizacji;
  • maksymalna temperatura: 215ᵒC;
  • cyfrowy wyświetlacz LCD;
  • regulacja temperatury;
  • obrotowy kabel o długości 3 m;
  • rękawica termiczna dołączona do zestawu.

Opinie

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Podobne produkty

Lokówka CHI Onyx Euro Shine

360,00 

Lokówka CHI Dura 3/4′

320,00 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.