...

NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

Opinie

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Lokówka CHI Dura 3/4′

GF6848EU

320,00 

Lokówka do włosów CHI Dura 3/4′ to narzędzie fryzjerskie, które umożliwia tworzenie zwartych, sprężystych loków o wyraźnym kształcie. Zaprojektowana została z myślą o profesjonalnych stylistach, jednak ze względu na łatwość obsługi sprawdzi się również do użytku domowego. Element grzewczy pokryty jest powłoką ceramiczną i wypełniony tytanem, dzięki czemu urządzenie działa w sposób bezpieczny dla włosów i jest przy tym niezwykle trwałe. Praktyczny klips ułatwia stylizację nawet bardzo długich pasm.

Pełne bezpieczeństwo w czasie stylizacji – lokówka do włosów z wyświetlaczem LCD

Aby uniknąć ryzyka uszkodzenia włosów związanego z użyciem wysokich temperatur podczas stylizacji, marka CHI opracowała specjalną powłokę ceramiczną, którą pokryty został element grzewczy lokówki. Przewodzi ona ciepło bardzo równomiernie, dzięki czemu pasmom nie grozi spalenie, nie przesuszają się i nie puszą, nabierają za to połysku i stają się perfekcyjnie gładkie. Opcja regulacji temperatury do maksymalnie 210°C gwarantuje, że bez problemu dobierzesz tryb pracy sprzętu do grubości i kondycji konkretnego rodzaj włosów. Łatwą kontrolę nad poziomem nagrzewania się zapewnia czytelny wyświetlacz LCD.

Komfort pracy – wygodna stylizacja każdych włosów

Lokówka z kablem obrotowym CHI Dura 3/4′ zapewnia pełną swobodę podczas tworzenia nawet najbardziej skomplikowanych fryzur. Przewód mierzy aż 3 metry, dzięki czemu możesz bez przeszkód dowolnie manewrować narzędziem podczas pracy. Klips służący do zabezpieczania włosów podczas nawijania ich na wałek został przedłużony, by ułatwić układanie nawet bardzo długich pasm. Element grzewczy ma średnicę 19 mm, umożliwia więc formowanie drobnych loków. Urządzenie zostało wyposażone w opcję automatycznego wyłączania po godzinie pracy.

Profesjonaliści doceniają ten model przede wszystkim za ergonomiczny kształt, niewielką wagę oraz bardzo dużą wytrzymałość – urządzenie może służyć przez długi czas nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji. Dzięki systemowi antypoślizgowemu dobrze i pewnie leży w dłoni. To lokówka do stylizacji włosów, którą stworzono, by dawać bardzo szerokie możliwości kreowania różnych fryzur w szybki i komfortowy sposób.

Zalety lokówki do włosów CHI Dura 3/4′:

  • możliwość tworzenia zwartych, wyraźnych loków;
  • ceramiczne wałki z dodatkiem tytanu, który zwiększa wytrzymałość urządzenia;
  • maksymalna temperatura: 210°C;
  • cyfrowy wyświetlacz LCD;
  • trzymetrowy kabel obrotowy zapewniający większy komfort pracy;
  • przedłużony klips do zabezpieczenia długich włosów,
  • automatyczne wyłączenie się po godzinie pracy.

Opinie

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Podobne produkty

Lokówka CHI Onyx Euro Shine

360,00 

Lokówka CHI 2 IN ONE z wymiennymi końcówkami

Brak w magazynie

230,00 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.