...

NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

Opinie

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Lokówka CHI Onyx Euro Shine

360,00 

Lokówka CHI Onyx Euro Shine to profesjonalne urządzenie, dzięki któremu stworzysz piękne i trwałe loki. Dostępna jest w trzech wariantach o różnej średnicy wałka: 1/2” (13 mm), 1” (25 mm), 1 ¼” (32 mm), bez problemu dobierzesz więc model idealny do swoich potrzeb. Została zaprojektowana tak, by zapewnić użytkownikowi maksymalne bezpieczeństwo podczas pracy. Ceramiczna powłoka na elementach grzewczych oraz funkcja jonizacji sprawiają, że lokówka nie powoduje ryzyka uszkodzenia włosów, nadaje im za to piękny wygląd.

Profesjonalna lokówka do włosów CHI – komfort nawet w czasie intensywnej pracy

Lokówka CHI wyposażona została w specjalne gumowe wstawki oraz podpórkę, które zdecydowanie ułatwiają trzymanie urządzenia i operowanie nim bez ryzyka poparzenia się oraz podpórkę do bezpiecznego odkładania rozgrzanego sprzętu. Ergonomiczny, silikonowy uchwyt doskonale leży w dłoni, co w połączeniu z niewielką wagą lokówki gwarantuje wygodę i komfort nawet podczas długiej pracy. Również długi kabel obrotowy mierzący 3 metry umożliwia swobodne manewrowanie urządzeniem. Lokówka do włosów CHI Onyx Euro Shine to sprzęt stworzony z myślą o profesjonalnych fryzjerach i stylistach, jednak dzięki łatwej obsłudze świetnie sprawdzi się również do domowego użytku.

Piękne i lśniące włosy – lokówka z jonami ujemnymi CHI

CHI Onyx Euro Shine to profesjonalna lokówka ceramiczna, co oznacza, że jej elementy grzewcze pokryte zostały specjalną powłoką z ceramiki, która równomiernie przewodzi ciepło, zapewniając włosom pełne bezpieczeństwo podczas stylizacji, minimalizując ryzyko ich przypalenia i nie przesuszając ich. Wydajny jonizator odpowiada za wytwarzanie jonów ujemnych, które neutralizują ładunki dodatnie obecne na pasmach i powodują tym samym zamykanie się łusek włosowych. Dzięki temu włosy stają się gładkie, lśniące i odporne na działanie wysokiej temperatury, szkodliwych czynników zewnętrznych oraz nadmierne odparowywanie wody, nie puszą się ani nie elektryzują.

Nowoczesna lokówka z wyświetlaczem LCD umożliwia również łatwą kontrolę nad temperaturą stylizacji i dobranie jej idealnego poziomu dopasowanego do potrzeb konkretnego rodzaju włosów. Urządzenie nagrzewa się bardzo szybko maksymalnie do 210ᵒC. Jeśli zapomnisz je wyłączyć, zrobi to automatycznie po godzinie pracy.

Zalety lokówki CHI Onyx Euro Shine:

  • 3 warianty grubości: 1/2” (13 mm), 1” (25 mm), 1 ¼” (32 mm);
  • funkcja jonizacji;
  • cyfrowy wyświetlacz LCD z regulacją temperatury;
  • maksymalna temperatura: 210ᵒC;
  • silikonowy, nienagrzewający się uchwyt;
  • automatyczne wyłączanie po upływie godziny;
  • gumowa podpórka umożliwiająca bezpieczne odłożenie lokówki;
  • obrotowy kabel o długości 3 m.

Opinie

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Podobne produkty

Lokówka CHI Dura 3/4′

320,00 

Lokówka CHI 2 IN ONE z wymiennymi końcówkami

Brak w magazynie

230,00 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.