...

NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

narzędzia chi

Exonda

Kategoria
Kategoria
Kolekcja
Kolekcja

Maszynka do strzyżenia CHI by Exonda Carbon Look Pro Series Cordless Clipper

1.200,00 

Maszynki do strzyżenia CHI by Exonda

CHI Exonda to seria profesjonalnych maszynek do strzyżenia, które umożliwiają bardzo precyzyjne skracanie włosów na wybraną długość. Mają ergonomiczny, nowoczesny design, są lekkie i niezwykle ciche, a dzięki niskiemu poziomowi wibracji nie męczą dłoni nawet w czasie dłuższego użytkowania. To doskonałe narzędzia dla profesjonalnych fryzjerów, zaprojektowane z myślą o intensywnym i regularnym wykorzystywaniu w trakcie codziennej pracy. Oczywiście sprawdzą się również w domu do samodzielnego przycinania włosów.

Maszynki CHI by Exonda – niemiecka precyzja cięcia

Seria maszynek do strzyżenia włosów CHI by Exonda jest efektem bliskiej współpracy korporacji Farouk Systems Inc. oraz niemieckiej firmy Exonda Salon Tools GmbH – producenta profesjonalnych, elektrycznych narzędzi fryzjerskich, znanego na całym świecie z produkcji wysokiej jakości trymerów. Wspólna praca nad tymi narzędziami pozwoliła połączyć innowacyjne podejście do projektowania prezentowane przez markę CHI oraz wieloletnie doświadczenie przy tworzeniu wysokiej klasy narzędzi fryzjerskich marki Exonda.
Urządzenia z tej serii powstają w Niemczech i produkowane są w zgodzie z najwyższymi standardami branży. To oznacza, że są niezawodne i niezwykle wytrzymałe, odporne na intensywną eksploatację i funkcjonalne. „Niemiecka precyzja” w tym wypadku oznacza, że są to sprzęty z najwyższej półki.

Efektywna praca dzięki niemieckiej technologii

Maszynki z serii CHI Exonda są bezprzewodowe, dzięki czemu dużo łatwiej nimi manewrować. Niewielka waga i ergonomiczny kształt sprawiają, że urządzenia świetnie leżą w dłoni. Wydajny akumulator zapewnia aż 1,5 godziny nieprzerwanej pracy, szybkie ładowanie (ok. 60 min) gwarantuje, że sprzęt będzie gotowy do użycia w każdej chwili, kiedy będziesz go potrzebować, zwłaszcza że poziom baterii jest sygnalizowany przez specjalną lampkę LED. To zalety, dzięki którym modele z tej serii doceniane są przez profesjonalnych fryzjerów na całym świecie.

Strzyżenie dopasowane do indywidualnych potrzeb z maszynkami CHI by Exonda

Maszynki do strzyżenia należące do serii CHI Exonda wyposażone są w wysokiej klasy głowice ze stali nierdzewnej. Element ten można w łatwy sposób zdjąć i wyczyścić, co ułatwia dbanie o higienę. Regulacja długości cięcia pozwala na uzyskanie dowolnego efektu podczas strzyżenia, a mały kąt gwarantuje maksymalną precyzję. Wymienne nakładki grzebieniowe zdecydowanie ułatwiają dostosowanie pracy urządzenia do własnych potrzeb. Duża moc silników zastosowanych w maszynkach z tej serii pozwala strzyc nawet bardzo gęste i grube włosy.

Narzędzia zaprojektowane na miarę oczekiwań profesjonalistów

Uniwersalność maszynek CHI Exonda sprawia, że urządzenia te nie mają sobie równych w salonach fryzjerskich. Zmiana ustawień i parametrów cięcia zajmuje kilka chwil i jest niezwykle łatwa, wydajny akumulator sprawia, że nie musisz robić przymusowych przerw w pracy, a brak kabla ułatwia swobodne manewrowanie urządzeniem wokół głowy. Modele z serii CHI Exonda poprawiają ergonomię pracy na co dzień i dają szerokie możliwości w czasie strzyżenia.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.