...

NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

narzędzia chi

Vibes

Kategoria
Kategoria
Kolekcja
Kolekcja

Falownica CHI VIBES – BIG Wave on Multifunction Waver XL

519,00 

Falownica CHI VIBES – Wave on Multifunctional Waver Falownica

519,00 

Żelazko CHI VIBES – Iron 1” żelazko

540,00 

Narzędzia fryzjerskie z linii CHI VIBES

Seria CHI VIBES została opracowana z myślą o osobach, które cenią sobie kreatywność i nieograniczone możliwości podczas stylizacji włosów. Falownice i żelazka należące do tej linii zachwycają nietypowym, nowoczesnym designem, pastelową kolorystyką i ergonomią. Dzięki innowacyjnej technologii ceramicznej zapewniają włosom pełne bezpieczeństwo podczas stylizacji mimo używania wysokich temperatur. To wyjątkowo funkcjonalne i niezawodne urządzenia, które sprawdzają się wspaniale zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego.

Wielofunkcyjne narzędzia fryzjerskie z linii CHI VIBES

Żelazka i falownice CHI VIBES są niezwykle łatwe w obsłudze, dlatego mogą z nich korzystać nawet niedoświadczeni użytkownicy – również nastoletni – którzy dopiero zaczynają przygodę z samodzielną stylizacja włosów. Odpowiednio wyprofilowane płytki, płaskie o zaokrąglonych brzegach lub trójwymiarowe, ułatwiają ułożenie pasm w pożądany sposób, a doskonale zaprojektowana obudowa umożliwia stylizowanie ich od samej nasady, nawet tuż przy skórze głowy, bez ryzyka poparzenia. Niewielka waga, długi kabel i uchwyt, który doskonale leży w dłoni – to elementy łączące wszystkie modele.

Do linii CHI VIBES należą:

  • wielofunkcyjna szeroka falownica CHI VIBES BIG Wave on Multifunction Waver XL;
  • wąska falownica CHI VIBES Wave On Multifunctional Waver;
  • żelazko CHI VIBES – Iron 1”.

To urządzenia, dzięki którym stworzysz drobne lub szerokie fale, plażowe lub w stylu crimp, a także loki. Żelazko dodatkowo umożliwia skuteczne wygładzanie i prostowanie włosów.

Bezpieczna technologia stylizacji włosów – falownice i żelazka CHI VIBES

Zarówno falownice, jak i żelazko CHI VIBES wyposażone zostały w szereg innowacyjnych rozwiązań ułatwiających pracę oraz przede wszystkim gwarantujących pełne bezpieczeństwo włosów podczas używania wysokich temperatur do ich układania. Jak wiadomo, pasma pod wpływem ciepła mogą ulec zniszczeniu – ich struktura pęka, staje się osłabiona, a z jej wnętrza odparowuje woda. Jednak Wszystkie narzędzia z linii CHI VIBES zostały zaprojektowane w taki sposób, by zminimalizować ryzyko powstania jakichkolwiek uszkodzeń, a także zapobiegać spaleniu włosów oraz ich przesuszeniu.

Za bezpieczeństwo stylizacji przy ich użyciu odpowiada przede wszystkim ceramiczna powłoka w kolorze różowego złota, która szybko i niezwykle równomiernie przewodzi ciepło. Dzięki temu stylizacja zajmuje mniej czasu i można przeprowadzać ją w niższych temperaturach niż w przypadku zwykłych żelazek i falownic.

Dodatkowo narzędzia CHI VIBES posiadają funkcję jonizacji – w czasie pracy urządzeń na płytkach grzewczych pojawiają się jony ujemne, które neutralizują ładunki dodatnie obecne na włosach, a tym samym szczelnie domykają ich łuski. To znacznie większa odporność pasm na uszkodzenia mechaniczne i działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, a także ogranicza nadmierne odparowywanie wody z ich wnętrza.
Rozwijaj swoją kreatywność z CHI VIBES!
Wszystkie modele wyposażone zostały w pięciostopniową regulację temperatury, dzięki czemu możesz dopasować tryb ich pracy do potrzeb i rodzaju swoich włosów. Za wygodę użytkowania odpowiada również system automatycznego wyłącznie sprzętu po godzinie pracy – nie musisz więc martwić się, że zapomniałeś wyłączyć żelazka lub falownicy. Narzędzia z serii CHI VIBES to nowoczesne i funkcjonalne urządzenia, które pozwolą Ci rozwijać swoją kreatywność podczas stylizowania włosów bez obaw o ich bezpieczeństwo.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.