...

NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

narzędzia chi

Lava

Kategoria
Kategoria
Kolekcja
Kolekcja

CHI LAVA Pro Dryer NEW

Brak w magazynie

1.250,00 

Suszarka CHI LAVA

Brak w magazynie

770,00 

Żelazko CHI LAVA 1′ Limited Edition The Sparkler

Brak w magazynie

650,00 

Żelazko CHI LAVA 1’’

699,00 

Żelazko CHI LAVA 2.0 1”

Brak w magazynie

930,00 

Narzędzia fryzjerskie CHI Lava

Seria CHI LAVA to profesjonalne narzędzia fryzjerskie łączące w sobie wyjątkowe właściwości lawy wulkanicznej oraz innowacyjną niemiecką technologię. Dzięki nim stylizacja jest łatwa i w pełni bezpieczna dla włosów mimo używania wysokiej temperatury. Możliwość dopasowania trybu pracy urządzeń do własnych potrzeb, ergonomiczny, nowoczesny design i praktyczne rozwiązania zaprojektowane w trosce o wygodę użytkowników sprawiają, że wszystkie modele z serii doskonale sprawdzają się do użytku zarówno domowego, jak i profesjonalnego w salonach fryzjerskich.

CHI LAVA – lawa wulkaniczna jako gwarancja bezpiecznej stylizacji

Lawa wulkaniczna to najlepiej przewodzący ciepło naturalny materiał na ziemi. Rozprowadza je równomiernie, a przy tym zachowuje stałą temperaturę. Zawiera również wiele cennych minerałów niezbędnych do utrzymywania włosów w dobrej kondycji – m.in. krzem, aluminium, żelazo, magnez, wapń, sód, potas, fosfor i tytan. Jest przy tym niezwykle wytrzymała i odporna na uszkodzenia i zarysowania.

Elementy grzejne w urządzeniach z serii CHI LAVA (grzałki w suszarkach i płytki grzewcze w żelazkach) pokryte zostały specjalną powłoką ceramiczną, w której znajdują się również cząsteczki lawy. Dzięki temu wytwarzane przez nie ciepło jest bezpieczne dla włosów i nie powoduje ich przesuszania. Technologia ta umożliwia stylizację i suszenie pasm w dużo niższych temperaturach niż w przypadku tradycyjnych urządzeń, co sprawia, że nie są one narażone na uszkodzenia oraz spalenie.

Wszystkie narzędzia z serii CHI LAVA posiadają funkcję jonizacji. Podczas pracy wytwarzają jony ujemne, które osiadają na włosach i neutralizują znajdujące się tam ładunki dodatnie. Efektem tego zjawiska jest wygładzenie ich powierzchni, nabłyszczenie ich oraz przede wszystkim szczelne domknięcie łusek włosowych. Dzięki temu pasma zyskują większą odporność na działanie wysokiej temperatury, nadmierne odparowywanie wody oraz działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Seria CHI LAVA – profesjonalna stylizacja włosów

Narzędzia z serii CHI LAVA umożliwiają kompleksową stylizację włosów. Linię tworzą m.in.:

  • suszarka CHI LAVA;
  • suszarka CHI LAVA Pro Dryer;
  • żelazko CHI LAVA 1”;
  • żelazko CHI LAVA 2.0;
  • żelazko CHI LAVA 1” Limited Edition The Sparkler.

Suszarki CHI LAVA pozwalają na szybkie i bezpieczne suszenie, układanie i stylizowanie włosów. Ich grzałki mają kształt plastra miodu i pokryte zostały powłoką ceramiczną z lawą wulkaniczną, dzięki czemu ogrzewają powietrze dużo efektywniej. Seria obejmuje zarówno prostsze modele, jak i bardziej zaawansowane, wyposażone w cyfrową regulację temperatury oraz siły nawiewu. Do wszystkich producent dołącza wymienne nakładki umożliwiające uzyskanie konkretnych efektów: wygładzanie, modelowanie, dodawanie objętości.

Z kolei wielofunkcyjne żelazka CHI LAVA to doskonałe narzędzia do prostowania włosów oraz tworzenia delikatnych loków i fal. Poszczególne modele również różnią się od siebie stopniem zaawansowania oraz opcjami. Zostały zaprojektowane w taki sposób, by manewrowanie nimi było bardzo proste i nie obciążało nadgarstka nawet przy długiej pracy – za ten komfort odpowiadają przede wszystkim niewielka waga, ergonomiczny kształt oraz długi kabel. Do serii należy również limitowany model The Sparkler ozdobiony ponad trzema tysiącami kryształków.

Ergonomia i funkcjonalność – stylizacja z serią CHI LAVA

Wyjątkowe suszarki i prostownice z lawą wulkaniczną z serii CHI LAVA to popis kunsztu niemieckiej inżynierii. Linia obejmuje zarówno stosunkowo proste urządzenia, jak i bardzo zaawansowane, dzięki czemu każdy użytkownik, niezależnie od potrzeb i umiejętności, wybierze idealny sprzęt dla siebie. Wszystkie modele zapewniają włosom bezpieczeństwo, odżywienie i skuteczną ochronę.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.