...

NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

narzędzia chi

Falownice

Falownica CHI VIBES – BIG Wave on Multifunction Waver XL

Brak w magazynie

519,00 

Falownica CHI VIBES – Wave on Multifunctional Waver Falownica

Brak w magazynie

519,00 

Falownice do włosów

Falownice – CHI TOOLS

Falownice do włosów to urządzenia, które cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród profesjonalnych fryzjerów, ale przede wszystkim wśród osób stylizujących włosy samodzielnie w domu. Tego typu urządzenia są łatwe w obsłudze, poręczne i pozwalają w kilka chwil stworzyć idealne fale o dowolnym wyglądzie, wielkości i kształcie, które wyglądają, jakby zostały ułożone przez profesjonalistę. To specyficzna odmiana żelazka do włosów o trójwymiarowych, odpowiednio wyprofilowanych płytkach grzewczych.

Profesjonalne falownice do włosów marki CHI to wyjątkowe narzędzia opracowane z myślą o bezpieczeństwie włosów podczas stylizacji. Producent zadbał o to, by design poszczególnych modeli i zastosowane do ich produkcji materiały odpowiadały najwyższym standardom w branży, zapewniając komfort użytkowania oraz ograniczając ryzyko spalenia pasm i poparzenia dłoni. Innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawiają, że modelowanie przebiega szybko, w niższej temperaturze niż w przypadku użycia zwykłej, tradycyjnej lokówki i sprawia, że włosy nabierają połysku i stają się gładsze.

Falownice CHI – prosty sposób na każdy rodzaj fal

W ofercie CHI znajdzie zarówno falownice do włosów szerokie, jak i wąskie – szerokość płytek grzewczych odpowiada za efekt stylizacji i pozwala tworzyć luźne i szerokie lub drobne i zwarte fale. Rozmiar falownicy powinno się dobierać również w zależności od grubości i gęstości włosów. Im grubsze pasma, tym trudniej układać je przy użyciu wąskiej falownicy.

Wszystkie narzędzia fryzjerskie CHI są tworzone z myślą o zapewnianiu użytkownikom nieograniczonych możliwości w czasie stylizacji. Wykorzystując falownice do włosów z oferty marki, bez problemu stworzysz m.in.:

  • fale w stylu Hollywood – luźne i o dużej objętości,
  • beach waves – z pozoru niedbałe, rozsypane i delikatnie zaznaczone;
  • crimp waves – drobne, równe i głębokie, przypominają karbowanie;
  • mermaid waves – regularne, drobne i luźne;
  • fale w stylu retro – obszerne, regularne i wyraźne.

Wystarczy nieco wprawy, a przy użyciu falownicy ułożysz również luźne loki!

Innowacyjne materiały – gwarancja bezpieczeństwa włosów w trakcie modelowania

Każda falownica CHI wyposażona jest w trójwymiarowe płytki grzewcze o charakterystycznym kształcie, które po rozgrzaniu i zaciśnięciu nadają włosom pożądany kształt w kilka chwil. Zostały one pokryte innowacyjną powłoką ceramiczną, która zapewnia doskonały poślizg i sprawia, że falownica przesuwa się po pasmach, nie uszkadzając ich struktury. Została ona opracowana przez inżynierów marki CHI w trosce o bezpieczeństwo włosów w czasie stylizacji. Powłoka ceramiczna nagrzewa się bardzo równomiernie i szybko, a przy tym skutecznie utrzymuje zaprogramowaną temperaturę bez wahnięć, co sprawia, że modelowanie trwa której, a ryzyko przypalenia pasm zostaje zminimalizowane. Powoduje to również, że podczas stylizacji nie trzeba nagrzewać urządzenia do tak wysokiego poziomu, jak w przypadku tradycyjnych metalowych lokówek lub żelazek.

Falownica do włosów z jonizacją­ – sposób na lśniące i gładkie włosy

Kolejną zaletą powłoki ceramicznej zastosowanej na płytkach grzewczych jest to, że doskonale przewodzi ona jony ujemne wytwarzane przez wydajny jonizator. Każda falownica CHI wyposażona została w generator ładunków ujemnych, które neutralizują dodatnie jony osadzające się na powierzchni włosów. To z kolei przyczynia się do szczelnego domykania się łusek włosowych, co błyskawicznie wpływa na poprawę ich wyglądu: stają się jedwabiście gładkie, lśniące i sypkie.

Jednak jonizacja ma znaczenie nie tylko estetyczne – odpowiada również za bezpieczeństwo włosów w trakcie stylizacji, ponieważ zwiększa znacząco ich odporność na działanie wysokiej temperatury oraz innych czynników zewnętrznych, a także zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z wnętrza ich struktury pod wpływem ciepła. To oznacza, że pasma układane przy pomocy falownicy do włosów z jonizacją nie puszą się, nie elektryzują i nie przesuszają, zachowując optymalny poziom nawilżenia.

Regulacja temperatury i inne praktyczne rozwiązania

Marka CHI zadbała również o to, by wszystkie falownice do włosów z jej oferty wyposażone były w praktyczne rozwiązania ułatwiające ich codzienne użytkowanie. Dzięki temu doskonale sprawdzają się zarówno dla początkujących użytkowników, jak i profesjonalistów, którzy często spędzają wiele godzin dziennie, układając włosy klientów! Standardem jest opcja kilkustopniowej regulacji temperatury, dzięki czemu bez problemu dobierzesz tryb pracy urządzenia do aktualnych potrzeb oraz rodzaju włosów.

Funkcjonalność falownic CHI wynika również z ich budowy i konstrukcji:

  • niewielka waga ułatwia manewrowanie urządzeniem,
  • ergonomiczny kształt umożliwia pewny i stabilny chwyt,
  • system szybkiego nagrzewania sprawia, że urządzenie jest gotowe do pracy w ciągu kilkudziesięciu sekund,
  • długi kabel usprawnia operowanie sprzętem,
  • system automatycznego wyłączania po godzinie pracy to gwarancja bezpieczeństwa – nawet jeśli zapomnisz wyłączyć urządzenie po pracy, nie musisz obawiać się, że ulegnie uszkodzeniu.

Wszystkie te cechy powodują, że stylizowanie włosów nie męczy nadgarstka, trwa krótko i nie wymaga wielu przygotowań. Wystarczy nałożyć na pasma kosmetyk termoochronny, włączyć falownicę i zabrać się do pracy!

Falownica do krótkich włosów i długich pasm

Niezależnie od tego, czy szukasz falownicy do krótkich włosów czy urządzenia do stylizacji bardzo długich pasm, w ofercie marki CHI z pewnością znajdziesz idealny model dla siebie. Propozycje tego producenta są niezwykle uniwersalne, a dzięki opcji regulacji temperatury możesz dowolnie zmieniać parametry ich działania – to szczególnie ważne z punktu widzenia profesjonalnych fryzjerów. Nowoczesna technologia przyspiesza pracę i umożliwia uzyskanie perfekcyjnego efektu zarówno w domu, jak i w salonie fryzjerskim! Tylko od Ciebie zależy, jaką fryzurę stworzysz przy pomocy falownicy do włosów: duże fale, luźne beach waves lub drobne karbowanie w stylu crimp. Jednak to nie wszystko – dzięki urządzeniom CHI przygotujesz także bardziej skomplikowane stylizacje, a nawet loki! Postaw na profesjonalny i niezawodny sprzęt fryzjerski znanej na całym świecie marki.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.