...

NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

narzędzia chi

Suszarki

CHI LAVA Pro Dryer NEW

Brak w magazynie

1.250,00 

CHI NANO Ionic Technology Dryer NEW

699,00 

CHI Touch ACTIVATED DRYER NEW

519,00 

Suszarka CHI 1875 Advanced Ionic Dryer

Brak w magazynie

499,00 

Suszarka CHI DURA Handshot Dryer

Brak w magazynie

320,00 

Suszarka CHI LAVA

Brak w magazynie

770,00 

Suszarka CHI LITE Carbon Hair Dryer

Brak w magazynie

299,00 

Suszarka CHI ONYX Euro Shine

Brak w magazynie

520,00 

Suszarka CHI ONYX Euro Shine 3.0

Brak w magazynie

589,00 

Suszarka CHI Volumizer 4-in-1 Blowout Brush

Brak w magazynie

549,00 

Suszarki do włosów

Suszarki – CHI TOOLS

Suszarka do włosów to podstawowe narzędzie, z którego w czasie codziennej pracy korzystają fryzjerzy i styliści w swoich salonach, a także niezbędny element wyposażenia w każdym domu. Od jakości tego urządzenia i użytych do jego produkcji materiałów zależy bezpieczeństwo pasm – suszenie często wymaga użycia wysokiej temperatury, która może powodować uszkodzenie ich struktury. Nowoczesne suszarki marki CHI prezentowane w tej kategorii zostały opracowane przez inżynierów i specjalistów z branży fryzjerskiej z myślą o tym, by w pełni zabezpieczyć włosy przed zniszczeniem, poprawić ich kondycję, wzmocnić je i nadać im piękny, zdrowy wygląd. Poznaj modele, dzięki którym suszenie i stylizowanie pasm w domu lub w salonie fryzjerskim stanie się proste, szybkie i bezpieczne!

Najnowsze technologie opracowane w trosce o bezpieczeństwo włosów

Marka CHI słynie ze stosowania innowacyjnych rozwiązań technologicznych w produkowanych przez siebie profesjonalnych narzędziach fryzjerskich. Opracowane specjalnie na jej zlecenie systemy, materiały i podzespoły sprawiają, że proces suszenia zostaje skrócony do minimum, a co za tym idzie, pasma nie są narażone na działanie ciepła przez długi czas. Dodatkowo gwarantują one skuteczność działania sprzętów mimo używania niższych temperatur niż w tradycyjnych modelach! Nowoczesne suszarki do włosów CHI wyposażone są w takie funkcje jak:

  • jonizacja;
  • system Rapid Clean Technology™;
  • cyfrowa regulacja temperatury i siły nawiewu.

Stopień zaawansowania technicznego zależy od konkretnego modelu, dlatego bardzo łatwo dobrać urządzenie idealnie dopasowane do swoich potrzeb – do użytku domowego lub wykorzystywania na co dzień w salonie fryzjerskim. Każde z nich pozwala w mniejszym lub większym stopniu dopasować tryb pracy do rodzaju włosów oraz efektu, jaki chce się osiągnąć.

Funkcja jonizacji w suszarkach CHI

Funkcja jonizacji jest standardem we wszystkich suszarkach CHI. Każde urządzenie wyposażone jest w wydajny jonizator, jedno- lub dwupunktowy, czyli generator jonów ujemnych. Jest to niewielki element umieszczony tuż przy grzałce, który emituje ładunki ujemne. Na powierzchni włosów osadzają się z kolei ładunki dodatnie, co w połączeniu z rozchylaniem się łusek włosowych po myciu pod wpływem ciepła daje efekt puszenia się, elektryzowania i szorstkości.

Ładunki ujemne, które dzięki jonizatorowi znajdują się w strumieniu powietrza suszarki, neutralizują te dodatnie, a tym samym powodują domykanie się łusek. To sprawia, że pasma błyskawicznie stają się gładkie, lśniące, odporniejsze na działanie wysokiej temperatury, nie dochodzi też do nadmiernego odparowywania wody z ich wnętrza, nie grozi im więc przesuszenie. Dlatego też propozycje marki CHI to doskonałe suszarki do stylizacji włosów, które pozwalają nadać im natychmiast piękny, zdrowy wygląd.

Regulacja temperatury i siły nawiewu w suszarkach do włosów CHI

Poszczególne modele proponowanych przez markę CHI suszarek różnią się od siebie mocą, a także precyzją w ustawianiu poziomów temperatury. Wszystkie natomiast działają wydajnie, dzięki czemu suszenie przebiega szybko, i umożliwiają wybór między chłodnym a ciepłym nawiewem. Gorące powietrze lepiej utrwala fryzury, jednak im chłodniejszy strumień, tym cały proces jest bezpieczniejszy dla włosów – dzięki opcjom regulacji temperatury dobierzesz wszystkie parametry do własnych potrzeb. To idealne suszarki do kręconych włosów, a także słabych, zniszczonych, podatnych na uszkodzenia, puszenie się i elektryzowanie, grubych i niesfornych.

Rapid Clean Technology™

System Rapid Clean Technology™ został zastosowany w wybranych modelach proponowanych przez CHI suszarek do włosów. Fryzjerskie narzędzia wykorzystywane w salonach to urządzenia, które muszą zapewniać pełną higienę codziennego użytkowania. Z myślą o tym marka wyposażyła niektóre zaawansowane modele w technologię wykorzystującą niebieskie diody LED, które działają antybakteryjnie, oczyszczają powietrze i sprawiają, że we wnętrzu suszarki nie osadzają się drobnoustroje, zanieczyszczenia i drobiny łupieżu. Podobna technologia wykorzystywana jest do dezynfekcji pomieszczeń w placówkach medycznych!

Innowacyjne materiały – ceramiczna powłoka grzałki

Wszystkie ergonomiczne i lekkie suszarki do włosów z jonizacją CHI wyposażone zostały w grzałki pokryte innowacyjną powłoką ceramiczną. Jest to materiał, który równomiernie rozprowadza ciepło i utrzymuje stałą temperaturę, dzięki czemu zmniejsza ryzyko przypadkowego spalenia włosów w czasie stylizacji. Ceramika doskonale przewodzi jony ujemne, dlatego świetnie współpracuje z jonizatorem. W niektórych modelach została ona wzbogacona dodatkiem pyłu z lawy wulkanicznej, będącej bogatym źródłem minerałów wpływających na poprawę kondycji włosów.

Praktyczne rozwiązania techniczne

Mocna suszarka do włosów ułatwia i przyspiesza suszenie, szczególnie jeśli została wyposażona również w inne praktyczne rozwiązania. W poszczególnych modelach proponowanych przez markę CHI znajdziesz takie udogodnienia jak:

  • różne końcówki: koncentrator, dyfuzor, końcówka grzebieniowa – pozwalające na uzyskanie zróżnicowanych efektów podczas stylizacji;
  • ekran LCD – który ułatwia kontrolę nad parametrami pracy sprzętu;
  • włącznik zimnego nawiewu – umożliwia błyskawiczne obniżenie temperatury powietrza, by zapewnić fryzurze lśniące wykończenie;
  • obrotowy kabel – zapewniający swobodę manewrowania urządzeniem;
  • antypoślizgowy uchwyt – sprawiający, że urządzenie stabilnie leży w dłoni;
  • wydajny, energooszczędny silnik o wysokiej częstotliwości – który generuje niskie pole magnetyczne, a przy tym jest wydajny i pobiera mniej energii elektrycznej,
  • wymienne filtry – ułatwiające utrzymanie urządzenia w czystości, system podwójnego napięcia – dzięki któremu możesz zabrać suszarkę ze sobą w dowolne miejsce na świecie.

Im bardziej zaawansowany model, tym więcej zastosowano w nim rozwiązań ułatwiających pracę!

Nowoczesne podejście do stylizacji włosów – suszarki CHI

Suszarki marki CHI to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenia, które zostały stworzone z myślą o łatwej stylizacji włosów. Pracują cicho i wydajnie, nie powodują drgań, są lekkie, więc nie obciążają nadgarstka. To profesjonalne urządzenia, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających fryzjerów i stylistów, a także pozwolą Ci uzyskać efekt perfekcyjnej fryzury jak z salonu – we własnym domu!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.