...

NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

narzędzia chi

Luxury

Kategoria
Kategoria
Kolekcja
Kolekcja
Nic nie znaleziono

Narzędzia fryzjerskie CHI Luxury

CHI Luxury

CHI Luxury to seria profesjonalnych narzędzi do stylizacji włosów, które umożliwiają nie tylko ich bezpieczne i skuteczne modelowanie w dowolny sposób, ale również ich pielęgnację. To bardzo zaawansowane urządzenia, do których stworzenia wykorzystano najnowsze rozwiązania technologiczne. Nowoczesny design i innowacyjna technologia to połączenie, które sprawia, że włosom nie grozi spalenie ani uszkodzenie w czasie stylizacji mimo wykorzystywania w jej trakcie wysokich temperatur. Narzędzia z serii CHI Luxury w opinii fryzjerów i stylistów są doskonałym wyborem do użytku profesjonalnego w salonach fryzjerskich. Oczywiście, można z powodzeniem używać ich również w domu.

Nowoczesne rozwiązania w trosce o bezpieczeństwo włosów – CHI Luxury

Za bezpieczeństwo włosów podczas stylizacji z użyciem luksusowych narzędzi CHI Luxury odpowiada przede wszystkim specjalna powłoka ceramiczna, którą pokryte zostały elementy grzewcze urządzeń. Przewodzi ona ciepło szybko i równomiernie, a także utrzymuje stałą temperaturę, dzięki czemu stylizacja przebiega szybciej i wymaga niższych temperatur niż w przypadku korzystania z tradycyjnych sprzętów. To sprawia, że włosy krócej narażone są na nagrzewanie się, a ich struktura nie ulega zniszczeniu, nie grozi im też przypalenie.
W narzędziach CHI Luxury wykorzystano zjawisko jonizacji. Podczas pracy sprzętu wydajny jonizator wytwarza jony ujemne, które neutralizują dodatnie ładunki osadzające się na włosach, co z kolei sprawia, że łuski włosowe szczelnie się domykają. Ma to wiele zalet:

  • sprawia, że pasma stają się bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne,
  • chroni włosy przed przenikaniem szkodliwych substancji chemicznych oraz czynnikami pogodowymi,
  • pomaga zachować optymalny poziom nawilżenia kosmyków, ponieważ wilgoć nie odparowuje nadmiernie z ich wnętrza.

Jonizacja wpływa pozytywnie również na wygląd włosów: stają się perfekcyjnie gładkie i lśniące. W niektórych modelach efekt ten potęgowany jest przez zastosowanie generatora fal podczerwonych, które także domykają łuski włosowe. Dodatkowo wszystkie urządzenia z linii wyposażone zostały w opcję regulacji temperatury. Dzięki temu bez problemu możesz dostosować tryb pracy sprzętu do swoich potrzeb i rodzaju włosów.

Odżywcza moc naturalnych składników – olejek z czarnuszki

Podobnie jak kosmetyki z serii CHI Luxury, narzędzia z tej linii wykorzystują odżywczą moc olejku z czarnuszki – są nim nasączone płytki grzewcze żelazek. Jest on źródłem wielu cennych substancji odżywczych: m.in. witamin, minerałów, kwasów tłuszczowych i antyoksydantów, które pod wpływem ciepła przenikają do wnętrza włosa. To sprawia, że stylizacja nie tylko nie powoduje uszkodzenia struktury pasm, ale wręcz przeciwnie – wzmacnia ją, dogłębnie odżywia i wspiera jej regenerację. Czarnuszka zawiera również biotynę, która opóźnia proces siwienia.

Innowacyjny design narzędzi CHI Luxury

Za łatwość obsługi narzędzi z linii CHI Luxury w opinii wielu użytkowników odpowiada ich funkcjonalny design, łączący w sobie elegancję i praktyczność. Niewielka waga, ergonomiczny kształt i wygodny, antypoślizgowy uchwyt sprawiają, że urządzenia z tej serii doskonale leżą w dłoni i nie obciążają nadgarstka. Dzięki temu nawet długa praca przestaje być męcząca. Niektóre modele żelazek zostały wyposażone w płytki grzewcze podzielone na części, które nagrzewają się według wybranego trybu i w efekcie umożliwiają tworzenie wielu różnych fryzur – prostowanie pasm, układanie loków i fal. Wszystkie urządzenia posiadają czytelne wyświetlacze LCD ułatwiające precyzyjną kontrolę nad parametrami pracy sprzętu.

Funkcjonalność i wygoda użytkowania na co dzień

Narzędzia z linii CHI Luxury dają niemal nieograniczone możliwości podczas stylizacji włosów. Stworzysz dzięki nim dowolną fryzurę, wymodelujesz pasma i utrwalisz ich kształt, a przy tym zadbasz o ich kondycję i piękny wygląd. Długi kabel ułatwia swobodne manewrowanie urządzeniem wokół głowy. Wszystkie modele z linii wykonane zostały z trwałych materiałów odpornych na uszkodzenia i intensywną eksploatację, dzięki czemu przez bardzo długi czas będą doskonale spełniać swoje zadanie. Funkcja automatycznego wyłączania po godzinie pracy sprawia, że sprzęt nie ulegnie uszkodzeniu nawet jeśli zapomnisz go wyłączyć!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.