...

NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

narzędzia chi

Żelazka

Żelazko CHI G2 Ceramic Hairstyling Iron 1’’

580,00 

Żelazko CHI LAVA 1′ Limited Edition The Sparkler

Brak w magazynie

650,00 

Żelazko CHI LAVA 1’’

699,00 

Żelazko CHI LAVA 2.0 1”

Brak w magazynie

930,00 

Żelazko CHI Onyx Euro Shine Styler 1”

Brak w magazynie

490,00 

Żelazko CHI VIBES – Iron 1” żelazko

540,00 

Żelazka do włosów

Żelazka – CHI TOOLS

Żelazka do włosów marki CHI to profesjonalne narzędzia fryzjerskie, które zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie włosów oraz ergonomii pracy. Doskonale nadają się do codziennego użytku w salonach fryzjerskich, a także w domu – pozwalają uzyskać perfekcyjny efekt i fachowe wykończenie fryzury. Dzięki nim nie tylko wyprostujesz włosy, ale również stworzysz delikatne fale lub luźne loki.

Wystarczy trochę wyobraźni, doświadczenia i umiejętności, by wykreować z ich pomocą niezwykłe stylizacje. Innowacyjne rozwiązania technologiczne w połączeniu z wysokiej klasy materiałami i praktycznym designem sprawiają, że modelowanie włosów staje się proste, szybkie i nie grozi uszkodzeniem ich struktury, a wręcz przeciwnie – pozwala ją wzmocnić i nadać pasmom jedwabistą gładkość i wspaniały połysk!

Wyjątkowe narzędzia do stylizacji włosów – prostownice profesjonalne do włosów

Marka CHI bardzo duży nacisk kładzie na projektowanie nowoczesnych rozwiązań, które ułatwiają użytkownikom korzystanie z narzędzi fryzjerskich. Wszystkie prostownice do włosów z oferty tego producenta:

  • posiadają innowacyjną powłokę ceramiczną (w niektórych modelach dodatkowo wzbogaconą pyłem z lawy wulkanicznej), która gładko przesuwa się po włosach, nie powodując ich uszkodzenia, nagrzewa się szybko i równomiernie, utrzymując stałą temperaturę;
  • wykorzystują zjawisko jonizacji – wytwarzają jony ujemne, które neutralizują ładunki dodatnie obecne na włosach, dzięki czemu łuski włosowe domykają się, a pasma stają się gładkie, lśniące, odporne na wysoką temperaturę, czynniki zewnętrzne i nadmierne odparowywanie wody;
  • są zaprojektowane tak, by umożliwiać stylizację włosów od samej nasady – dzięki odpowiednio wyprofilowanym płytkom i końcówkom;
  • posiadają rękojeść zaprojektowaną tak, by podczas pracy nie poparzyć dłoni;
  • umożliwiają regulację temperatury nagrzewania się – w zależności od modelu można wybierać spośród kilku- lub kilkudziesięciu poziomów ciepła;
  • mają funkcję automatycznego wyłączania się po godzinie pracy – dzięki czemu nie musisz martwić się, że jeśli zapomnisz wyłączyć urządzenia, ulegnie ono zniszczeniu.

Każdy model zarówno grubej, jak i cienkiej prostownicy do włosów CHI ma przede wszystkim umożliwiać swobodną stylizację, która będzie bezpieczna dla włosów mimo wykorzystywania wysokiej temperatury. W przypadku tradycyjnych żelazek narażanie pasm na intensywne działanie ciepła może oznaczać nieodwracalne uszkodzenie ich struktury, przesuszenie, a nawet spalenie. Jednak inżynierom pracującym dla marki CHI udało się stworzyć urządzenia, które eliminują te zagrożenia niemal całkowicie.

Jonizacja oraz ceramiczna powłoka odpowiadają za bezpieczeństwo włosów w czasie stylizacji oraz ich piękny wygląd. Dzięki nim można skutecznie modelować pasma w znacznie niższych temperaturach niż w przypadku tradycyjnych żelazek, co znacznie skraca cały proces i sprawia, że kosmyki znacznie krócej narażone są na kontakt z gorącą powierzchnią płytek grzewczych. Zazwyczaj wystarczy jedno przeciągnięcie prostownicy po pasmach, by nadać im pożądany kształt!

Nietypowe rozwiązania w prostownicach do włosów z jonizacją CHI

Żelazka CHI to zarówno podstawowe modele, które doskonale sprawdzają się do użytku domowego i będą niezastąpione dla użytkowników, którzy dopiero zaczynają przygodę z profesjonalną stylizacją włosów, jak i bardzo zaawansowane urządzenia, które z powodzeniem można wykorzystywać do codziennej pracy w salonie fryzjerskim. To prostownice do grubych włosów, a także cienkich, zniszczonych, kręconych, prostych – dzięki możliwości precyzyjnego dopasowania parametrów pracy urządzeń, sprawdzają się w przypadku modelowania każdego rodzaju pasm, co jest niezwykle ważne z punktu widzenia zawodowych fryzjerów.

W ofercie marki CHI znajdziesz również bardzo ciekawe propozycje, w których wykorzystano innowacyjne technologie i zupełnie nieoczywiste rozwiązania. W niektórych modelach standardem jest:

  • dodatek lawy wulkanicznej do ceramicznej połówki płytek grzewczych – lawa jest najlepiej przewodzącym ciepło naturalnym materiałem, a przy tym źródłem wielu cennych minerałów (krzemu, aluminium, wapnia, żelaza, tytanu i potasu), które sprawiają, że w czasie stylizacji dbasz również o kondycję włosów;
  • ruchome płytki grzewcze – dzięki którym możesz uzyskać bardzo zróżnicowane efekty podczas stylizacji, pozwalają uniknąć ciągnięcia i szarpania włosów;
  • elementy grzewcze podzielone na części z możliwością wyboru trybu grzania – dzięki temu, że każda część płytek rozgrzewa się niezależnie, możliwe jest uzyskanie bardzo ciekawych rezultatów w czasie modelowania – wystarczy wybrać odpowiedni tryb pracy urządzenia;
  • generator fal podczerwonych – które potęgują efekt działania jonizacji i szczelniej domykają łuski włosowe.

Wiele modeli produkowanych jest w Niemczech. Niemiecka technologia, która jest synonimem precyzji i solidności wykonania, to gwarancja niezawodności i trwałości.

W trosce o ergonomię pracy – praktyczne rozwiązania

Prostownice do włosów, profesjonalne i te do użytku domowego, powinny być przede wszystkim praktyczne. W przypadku żelazek CHI oznacza to zastosowanie różnego typu udogodnień, które ułatwiają korzystanie ze sprzętu na co dzień. Wszystkie modele nagrzewają się bardzo szybko, niektóre wyposażone zostały w system szybkiego nagrzewania Rapid PTC Ceramic Heater. Zazwyczaj prostownica jest gotowa do użycia w ciągu kilkudziesięciu sekund!

Ich uchwyty zostały zaprojektowane w taki sposób, by pewnie i stabilnie leżały w dłoni bez ryzyka poparzenia się. Niewielka waga, smukły, nowoczesny kształt i długi kabel to cechy, dzięki którym manewrowanie urządzeniem nie wymaga wiele wysiłku – to szczególnie ważne z punktu widzenia profesjonalistów, którzy spędzają wiele czasu w ciągu dnia korzystając z narzędzi fryzjerskich. Zaawansowane prostownice do włosów jonizujące z oferty CHI dodatkowo wyposażone są w czytelny wyświetlacz LCD, który ułatwia kontrolowanie parametrów pracy urządzenia.

Prostownica do włosów – fryzjerskie narzędzie dla profesjonalistów – i nie tylko!

Czy można używać prostownicy do kręcenia włosów lub układania luźnych fal? Zdecydowanie tak! Żelazka CHI to wielofunkcyjne urządzenia, które dają niemal nieograniczone możliwości. Prostsze modele doskonale nadają się do nauki samodzielnego układania włosów, te bardziej zaawansowane spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających profesjonalistów. Bezpieczne dla włosów materiały, technologia chroniąca pasma przed uszkodzeniem i jony ujemne nadające im perfekcyjną gładkość i blask – to sprawia, że dzięki narzędziom z kolekcji CHI uzyskasz niepowtarzalny i zachwycający efekt w każdych okolicznościach!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.