...

NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

narzędzia chi

Maszynki do strzyżenia

Maszynka do strzyżenia CHI by Exonda Carbon Look Pro Series Cordless Clipper

1.200,00 

Maszynki do strzyżenia

Profesjonalna maszynka do strzyżenia to jedno z podstawowych narzędzi, z których na co dzień korzystają fryzjerzy. Coraz częściej na zakup tego urządzenia decydują się również osoby, które wolą podcinać włosy samodzielnie w domu. Od jakości tego sprzętu zależy wygląd fryzury i zadowolenie z cięcia – dlatego tak ważne jest, by wybierać sprawdzone modele renomowanych marek, które mogą służyć przed długi czas, nie zużywają się i nie psują.

Maszynki do strzyżenia CHI to wyjątkowe modele zaprojektowane we współpracy z niemieckim producentem wysokiej klasy sprzętu fryzjerskiego Exonda. Precyzja wykonania, wykorzystanie nowoczesnych technologii i wytrzymałych materiałów, a także ergonomiczny design i niewielka waga to cechy, które sprawiają, że urządzenia te doskonale sprawdzają się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego.

Precyzja cięcia dzięki ergonomicznej głowicy

Głowica każdej maszynki do strzyżenia włosów z oferty CHI wykonana została ze stali nierdzewnej. Materiał, z jakiego wyprodukowany został ten właśnie element, jest kluczowy dla trwałości i wytrzymałości całego urządzenia, ponieważ to właśnie on narażony jest na najbardziej intensywną eksploatację i uszkodzenia mechaniczne. Stal nierdzewna pozostaje niezwykle odporna na zniszczenie, a przy tym długo zachowuje ostrość, dzięki czemu maszynka może służyć przez długi czas bez konieczności wymiany ostrza lub jego ostrzenia.

Dbanie o higienę dzięki zdejmowanej głowicy

Obie marki – CHI oraz Exonda – bardzo dużą wagę przywiązują do łatwości utrzymywania w czystości maszynek do strzyżenia. Profesjonalne narzędzia fryzjerskie tego typu, zarówno te używane w domu, jak i te wykorzystywane w salonach fryzjerskich, muszą posiadać zdejmowaną głowicę, aby można było ją bardzo dokładnie wyczyścić i zdezynfekować.

Proces czyszczenia maszynki po każdym użyciu jest niezwykle ważny, ponieważ pozwala zapobiegać gromadzeniu się w urządzeniu nie tylko zanieczyszczeń (np. resztek włosów), ale przede wszystkim bakterii i grzybów. Ich obecność często staje się powodem podrażnień skóry, jej zaczerwienienia, a nawet infekcji – w końcu sprzęt ten ma bezpośredni kontakt ze skalpem. Wszystkie maszynki do strzyżenia CHI zostały zaprojektowane tak, by zdjęcie głowicy było bardzo łatwe, dzięki czemu proces czyszczenia sprzętu zajmuje kilka chwil i nie jest uciążliwy.

Dopasuj działanie maszynki do indywidualnych potrzeb!

Proponowane przez markę CHI profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów wyposażone są w wymienne nasadki grzebieniowe wykonane z wysokiej jakości tworzywa. Dzięki nim możesz w pełni dostosować działanie sprzętu do swoich oczekiwań – każda z nich umożliwia przycinanie włosów na innej długości (np. 4, 8, 12, 16, 20 mm). Wymieniając nasadki w trakcie pracy, uzyskasz zróżnicowane i bardzo ciekawe efekty, a także stworzysz perfekcyjne cieniowanie bez efektu „schodków”. Prawidłowe stopniowanie to podstawa estetycznego wyglądu każdej stylizacji tworzonej za pomocą maszynki. Dzięki narzędziom z oferty CHI bez problemu uzyskasz takie fryzury jak:

  • skrócenie włosów po bokach i z tyłu,
  • cieniowanie od zera,
  • strzyżenie z przedziałkiem,
  • strzyżenie w stylu pompadour,
  • strzyżenie Buzz Cut, Induction Cut i Butch Cut,
  • Military Haircut.

Wymiana nasadek w trakcie pracy jest niezwykle prosta i zajmuje kilka chwil. Po skończonym strzyżeniu wystarczy je zdjąć i oczyścić, by zachować higienę urządzenia.

Za precyzję manewrowania maszynką oraz perfekcję tworzonych kształtów i linii odpowiada niewielki kąt cięcia. Dzięki temu modele z oferty CHI doskonalę sprawdzają się, jako narzędzia pracy profesjonalnych stylistów, którzy chcą rozwijać swoją kreatywność podczas tworzenia zróżnicowanych fryzur – nie tylko męskich.

Wygoda manewrowania urządzeniem – maszynki bezprzewodowe

Komfort użytkowania maszynek do strzyżenia włosów oferowanych przez markę CHI wynika w dużej mierze z tego, że są one bezprzewodowe. Brak kabla utrudniającego manewrowanie urządzeniem ułatwia tworzenie nawet bardzo skomplikowanych fryzur. Maszynki CHI wyposażone są w pojemny akumulator, który po naładowaniu pozwala na około 1,5 godziny nieprzerwanej pracy! Dzięki temu masz pewność, że mimo braku podłączenia do prądu nie czekają Cię przymusowe przerwy w pracy. Sam proces ładowania przebiega bardzo szybko – wystarczy mniej więcej godzina, by urządzenie naładowało się od zera do maksymalnego poziomu i było gotowe do pracy. Kontrolę nad stanem baterii ułatwia wbudowana dioda LED sygnalizująca poziom naładowania akumulatora.

Wydajny silnik i komfort pracy

Profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów powinny być niezwykle wydajne i przystosowane do intensywnej eksploatacji – z czego doskonale zdają sobie sprawę projektanci pracujący dla marek CHI oraz Exonda. Dlatego też każde urządzenie znajdujące się w tej kategorii wyposażone jest w silnik o dużej mocy, który może pracować niezawodnie nawet przez wiele godzin dziennie.

Warto przy tym zaznaczyć, że maszynki CHI zostały zaprojektowane w taki sposób, by generować jak najmniejszy hałas i powodować niemal niezauważalne wibracje – to bardzo ważne aspekty w kontekście codziennego, wielogodzinnego użytkowania i komfortu pracy fryzjerów i stylistów. Brak silnych drgań powoduje mniejsze obciążenie dłoni oraz nadgarstka w trakcie użytkowania i ogranicza zmęczenie. Cicha praca maszynki zwiększa również komfort osoby poddawanej strzyżeniu, jest bardzo dużą zaletą szczególnie w przypadku strzyżenia dzieci, które bywają bardzo niecierpliwe w czasie przycinania włosów!

Postaw na narzędzia stworzone przez profesjonalistów!

Wysokiej jakości narzędzia fryzjerskie to niezbędny element wyposażenia każdego salonu fryzjerskiego. Od ich ergonomii, wydajności i trwałości zależy komfort codziennej pracy fryzjerów i stylistów. Wszystkie profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów CHI są lekkie i mają doskonale wyprofilowane uchwyty, które pewnie i stabilnie leżą w dłoni, zapewniając wygodę w czasie pracy. Ich wydajność, trwałość oraz precyzja działania to efekt połączenia innowacyjnego podejścia do stylizacji i pielęgnacji włosów marki CHI oraz niemieckiej precyzji i solidności firmy Exonda.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.