...

NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

narzędzia chi

Dura

Kategoria
Kategoria
Kolekcja
Kolekcja

Lokówka CHI Dura 3/4′

320,00 

Suszarka CHI DURA Handshot Dryer

Brak w magazynie

320,00 

Narzędzia fryzjerskie CHI DURA

CHI DURA to seria wyjątkowo trwałych narzędzi przeznaczonych przede wszystkim do użytku profesjonalnego w salonach fryzjerskich. Mają nietypowy design zaprojektowany z myślą o tym, by możliwie jak najbardziej ułatwiać stylizowanie, suszenie i układanie włosów o różnej długości. Ergonomiczne rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że narzędzia z tej linii nie obciążają nadgarstka i można nimi swobodnie manewrować wokół głowy. Oczywiście nadają się również do użytkowania w domu!

Wyjątkowo trwałe materiały i innowacyjna technologia

Wszystkie modele z serii CHI DURA wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów. Elementy grzewcze uzupełniono tytanem, dzięki czemu są odporne na zużycie, zadrapania, przetarcia oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Pokryte zostały innowacyjną powłoką ceramiczną, która doskonale przewodzi ciepło, a przy tym robi to bardzo równomiernie i szybko, skutecznie utrzymuje również temperaturę na stałym poziomie bez wahnięć. To zdecydowanie przyspiesza proces suszenia i układania włosów, a także sprawia, że są one całkowicie bezpieczne w czasie stylizacji i nie grozi im spalenie.

Warto również zauważyć, że na powłoce ceramicznej gromadzą się jony ujemne tworzone przez jonizator, które później przenoszone są na włosy bezpośrednio lub za pomocą nawiewu powietrza i neutralizują zbierające się na ich powierzchni ładunki dodatnie. To powoduje domykanie się łusek włosowych i poprawę odporności pasm na działanie czynników zewnętrznych, uszkodzenia mechaniczne, a także nadmierne odparowywanie wilgoci. Włosy stylizowane i suszone za pomocą suszarek i lokówek CHI DURA są piękne, zdrowe, lśniące i perfekcyjnie gładkie!

Nietypowy kształt narzędzi fryzjerskich CHI DURA

Projektanci marki CHI odważnie podeszli do opracowywania designu poszczególnych urządzeń, szukając niestandardowych rozwiązań, które maksymalnie poprawiają ergonomię pracy. Profesjonaliści pracujący w salonach fryzjerskich spędzają wiele godzin dziennie, używając urządzeń takich jak prostownice, lokówki czy suszarki. CHI DURA to seria stworzona po to, by odciążyć ich w czasie pracy, umożliwić oszczędzanie nadgarstka i uniknięcie przeciążenia rąk. Nieduża waga w połączeniu z wyjątkowo praktycznymi pomysłami (np. brakiem rączki w suszarce czy specjalnym klipsem do przytrzymywania włosów w lokówce) to elementy, które sprawiają, że korzystanie z narzędzi fryzjerskich staje się przyjemnością!

Wygoda pracy dzięki praktycznym rozwiązaniom

Wszystkie narzędzia do stylizacji z serii CHI DURA posiadają opcję regulacji temperatury i nagrzewają się błyskawicznie do wybranego poziomu. W zależności od modelu wyposażone są również w zaawansowane opcje takie jak:

  • system Rapid Clean Technology™ (w suszarkach), który dzięki diodom LED usuwa drobnoustroje i działa antybakteryjnie;
  • wymienne filtry (w suszarkach);
  • silnik o wysokiej częstotliwości (w suszarkach);
  • system szybkiego nagrzewania Rapid PTC Ceramic Heater (w żelazkach i lokówkach).

Wszystkie modele posiadają antypoślizgowe uchwyty, które doskonale leżą w dłoni i ułatwiają manewrowanie. Narzędzia wyposażone w płytki lub wałki grzewcze zostały skonstruowane w taki sposób, by uniknąć ryzyka poparzeń podczas stylizacji – ich końcówki pozostają zimne. Narzędzia CHI DURA to propozycje dla profesjonalistów, którzy chcą rozwijać swoją kreatywność, ale zależy im na wygodzie w czasie codziennej pracy!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.