...

NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

narzędzia chi

Onyx

Kategoria
Kategoria
Kolekcja
Kolekcja

Lokówka CHI Onyx Euro Shine

360,00 

Suszarka CHI ONYX Euro Shine

Brak w magazynie

520,00 

Suszarka CHI ONYX Euro Shine 3.0

Brak w magazynie

589,00 

Żelazko CHI Onyx Euro Shine Styler 1”

Brak w magazynie

490,00 

Narzędzia fryzjerskie CHI Onyx Euro Shine

Narzędzia fryzjerskie z serii CHI Onyx Euro Shine to wielofunkcyjne profesjonalne urządzenia, które dają pełną swobodę podczas suszenia i stylizowania włosów. Zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalistach, z powodzeniem sprawdzą się jednak również do użytku domowego. Minimalistyczny, nowoczesny design, nacisk na funkcjonalność i bezpieczeństwo włosów w czasie ich układania – to cechy, które sprawiają, że seria ta doceniana jest przez użytkowników na całym świecie.

Nowoczesny wymiar stylizacji dzięki narzędziom z linii CHI Onyx Euro Shine

Narzędzia fryzjerskie tworzące linię CHI Onyx Euro Shine dają nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o stylizację i modelowanie włosów. Do serii należą m.in.:

  • lokówka CHI Onyx Euro Shine – dostępna w trzech wersjach o różnej średnicy wałka: 1/2” (13 mm), 1” (25 mm), 1 ¼” (32 mm);
  • suszarka CHI ONYX Euro Shine;
  • suszarka CHI ONYX Euro Shine 3.0;
  • żelazko CHI Onyx Euro Shine Styler 1”.

Dzięki nim uzyskasz bardzo zróżnicowane efekty – od idealnie prostych włosów, przez delikatne fale, aż po sprężyste, drobne loczki!

Wszystkie urządzenia zostały zaprojektowane tak, by maksymalnie ułatwiać pracę, działać efektywnie i nie obciążać nadmiernie nadgarstka. Ergonomiczny design, niewielka waga i obudowy doskonale leżące w dłoni to gwarancja tego, że używanie sprzętu będzie prawdziwą przyjemnością! Ponadto wszystkie modele umożliwiają dobranie poziomu temperatury do własnych potrzeb.

Zaawansowane technologicznie narzędzia do włosów

Suszarki, lokówki i żelazka CHI Onyx Euroshine wyposażone są w elementy grzewcze pokryte innowacyjną powłoką ceramiczną wykonaną w technologii Onyx Ceramic, która doskonale przewodzi jony ujemne wytwarzane przez jonizator. Neutralizują one ładunki dodatnie znajdujące się na powierzchni włosów, powodując domykanie się łusek włosowych. Dzięki temu pasma zyskują piękny, zdrowy wygląd, jedwabistą gładkość i piękny połysk, a przy tym stają się dużo bardziej odporne na negatywny wpływ czynników zewnętrznych, w tym również wysokiej temperatury.

Marka CHI bardzo dużą wagę przywiązuje do tworzenia urządzeń, które są całkowicie bezpieczne dla włosów. Używanie wysokich temperatur podczas stylizacji wiąże się z ryzykiem spalenia pasm i trwałego uszkodzenia ich struktury. Jednak ceramiczna powłoka zastosowana w narzędziach z serii CHI Onyx Euro Shine przewodzi ciepło równomiernie i utrzymuje je na niezmiennym poziomie, co pozwala na skuteczną stylizację w niższych temperaturach niż w przypadku tradycyjnych urządzeń, a także umożliwia skrócenie całego procesu do minimum.

Minimalistyczny design zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania

Wszystkie narzędzia z serii CHI Onyx Euro Shine wykonane zostały z trwałych materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu są wytrzymałe i mogą służyć niezawodnie przez długi czas nawet przy intensywnym użytkowaniu. Są kompaktowe, poręczne, a swobodne manewrowanie nimi nie sprawia problemu, co jest zasługą długiego kabla. Niezależnie od tego, czy będziesz używać ich na co dzień w salonie fryzjerskim, czy w domu, spełnią swoje zadanie perfekcyjnie!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.