...

NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

O nas

Marka CHI, należąca do korporacji Farouk Systems, Inc., jest producentem  profesjonalnych kosmetyków i narzędzi do pielęgnacji i stylizacji włosów. Została stworzona w 1986 roku przez Farouka Shamiego, fryzjera i biznesmena, który zrewolucjonizował branżę fryzjerską. Marka stale się rozwija, nie tylko umacniając swoją pozycję na rynku, ale przede wszystkim inwestując w rozwój i technologie przyszłości. Swoje produkty eksportuje do ponad stu krajów na całym świecie.
W czym tkwi sekret marki CHI?

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA W PIELĘGNACJI I STYLIZACJI WŁOSÓW

Postęp technologiczny to przyszłość każdej branży, również fryzjerskiej. Narzędzia CHI do włosów – m.in. żelazka, prostownice, falownice, lokówki i suszarki – to nowoczesne urządzenia opracowane przez doświadczonych inżynierów, zaprojektowane tak, by nie tylko zapobiegać niszczeniu włosów podczas stylizacji z użyciem wysokich temperatur, ale również dbać o pasma i zapewniać im skuteczną pielęgnację. Innowacje w tej dziedzinie to przede wszystkim: jonizacja, zastosowanie powłoki ceramicznej i płytek lawy, które równomiernie rozprowadzają ciepło, nie przesuszając kosmyków, system Rapid Clean usuwający bakterie i grzyby oraz wykorzystanie fal podczerwonych.

NATURALNE KOSMETYKI W NOWOCZESNYM WYDANIU

Oferta marki skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i profesjonalnych stylistów i fryzjerów. Proponowane przez CHI kosmetyki to wyjątkowe produkty o innowacyjnych formułach, które zostały opracowane przez specjalistów na bazie naturalnych składników z uwzględnieniem najnowszych odkryć naukowych. Marka podjęła współpracę z NASA, by w pełni wykorzystać potencjał nowoczesnych technologii przy tworzeniu składów kosmetyków – stąd m.in. zastosowanie nanotechnologii w preparatach do stylizacji włosów.

SZEROKA OFERTA ZRÓŻNICOWANYCH PRODUKTÓW CHI – KOSMETYKI I NARZĘDZIA FRYZJERSKIE

Wyjątkowe kosmetyki CHI w sklepie internetowym BoscoShop oraz prezentowane tutaj narzędzia fryzjerskie to produkty projektowane i opracowywane w nieszablonowy sposób na  podstawie aktualnych badań naukowych. Marka stawia na ekologię, wszechstronność i najwyższą jakość. Środki do pielęgnacji i stylizacji włosów nie są testowane na zwierzętach, powstają w etyczny sposób, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Urządzenia gwarantują pełne bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania i mogą służyć niezawodnie przez bardzo długi czas. Poznaj wyjątkowe propozycje od CHI i przekonaj się, dlaczego tę markę kochają klienci z całego świata!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.