...

NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

Opinie

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Żelazko CHI LAVA 2.0 1”

Brak w magazynie

GF8341EU

930,00 

Brak w magazynie

Żelazko CHI LAVA 2.0 to profesjonalna prostownica z lawą wulkaniczną, która umożliwia szybkie i bezpieczne układanie włosów: prostowanie ich oraz tworzenie loków i fal. Wyjątkowa technologia łącząca cenne właściwości naturalnego materiału z innowacyjną powłoką ceramiczną i zjawiskiem jonizacji to gwarancja, że pasma nie będą się puszyć, nie ulegną spaleniu, zyskają piękny połysk i jedwabistą gładkość, a przy tym zyskają trwały kształt. Ruchome płytki grzewcze, ergonomiczny design i niewielka waga urządzenia sprawiają, że praca z nim jest prawdziwą przyjemnością! To model zaprojektowany z myślą o profesjonalistach, jednak świetnie sprawdzi się także do użytku w domu.

Niemiecka technologia i moc natury w żelazku LAVA 2.0

Elementy grzewcze w prostownicy CHI LAVA 2.0 mają szerokość 1 cala (2,54 cm) i wykonane zostały z ceramiki z dodatkiem pyłu z lawy wulkanicznej, najlepiej przewodzącego ciepło naturalnego materiału na Ziemi. Gwarantuje ona równomierne rozprowadzanie ciepła i brak wahań temperatury w czasie stylizacji. Ceramiczna powłoka jest odporna na zarysowania i niezwykle trwała.

Znajdujące się płytkach grzewczych jony ujemne neutralizują ładunki dodatnie obecne na włosach, w efekcie czego łuski włosowe domykają się. Dzięki temu pasma stają się perfekcyjnie gładkie, lśniące i dużo wytrzymalsze. Zwiększa się ich odporność na uszkodzenia i wysoką temperaturę, zmniejsza natomiast odparowywanie wody z ich wnętrza, co gwarantuje utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia.

Technologia ta zapobiega powstawaniu uszkodzeń na powierzchni włosów podczas przesuwania żelazka, ogranicza też ich puszenie się. Lawa wulkaniczna nie tylko chroni włosy i ich kolor – dzięki niej możliwa jest skuteczna stylizacja w niższych temperaturach niż standardowo – ale również wpływa na ich odżywienie. Jest źródłem wielu cennych składników mineralnych koniecznych do utrzymania pasm w dobrej kondycji, m.in. krzemu, żelaza, wapnia, magnezu, potasu i fosforu.

Ergonomiczny design ułatwiający pracę

Profesjonalne żelazko CHI LAVA 2.0 to nowa generacja narzędzi fryzjerskich łączących precyzję działania z bezpieczeństwem. Ruchome płytki grzewcze ułatwiają uzyskanie zróżnicowanych efektów podczas stylizacji. Prostownica wyposażona została w cyfrową regulację temperatury włączaną dotykowo – do wyboru jest aż 31 poziomów ciepła (maksymalnie 218°C), które można zablokować. Kontrolę nad urządzeniem ułatwia czytelny wyświetlacz.

Żelazko nagrzewa się w ciągu 40 s, co pozytywnie wpływa na tempo pracy. Po godzinie wyłącza się automatycznie. Długi kabel (3,35 m) ułatwia swobodne operowanie sprzętem. Prostownica CHI LAVA 2.0 to wytrzymałe narzędzie, które może służyć przez wiele lat nawet przy intensywnej eksploatacji.

Zalety żelazka CHI LAVA 2.0:

  • ruchome, 1-calowe płytki grzewcze;
  • aktywowana dotykowo cyfrowa regulacja temperatury (31 poziomów ciepła, maksymalnie: 218°C);
  • czas nagrzewania: 40 sekund;
  • funkcja blokowania temperatury;
  • automatyczne wyłączanie po 1 godzinie pracy;
  • długość przewodu 3,35 m;
  • podwójne napięcie;
  • 2 lata gwarancji.

Opinie

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Podobne produkty

Żelazko CHI VIBES – Iron 1” żelazko

540,00 

Żelazko CHI LUXURY 3 in 1 Iron 1″ (25 mm)

Brak w magazynie

480,00 

Żelazko CHI LUXURY Flat Iron 1′ (25 mm)

Brak w magazynie

480,00 

Żelazko CHI LAVA 1′ Limited Edition The Sparkler

Brak w magazynie

650,00 

Żelazko CHI LAVA 1’’

699,00 

Żelazko CHI G2 Ceramic Hairstyling Iron 1’’

580,00 

Żelazko CHI Onyx Euro Shine Styler 1”

Brak w magazynie

490,00 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.