...

NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

Opinie

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Falownica CHI VIBES – BIG Wave on Multifunction Waver XL

GF1072EU

519,00 

Wielofunkcyjna szeroka falownica z serii CHI VIBES – BIG Wave on Multifunction Waver XL – to nowoczesne urządzenie, dzięki któremu stworzysz luźne fale oraz piękne loki. Regulacja temperatury, powłoka ceramiczna oraz funkcja jonizacji to gwarancja, że podczas stylizacji Twoje włosy będą w pełni bezpieczne. Falownica doskonale nadaje się zarówno do profesjonalnego, jak i domowego użytku – łatwa, intuicyjna obsługa sprawia, że sprawdzi się nawet dla początkujących użytkowników. Seria CHI VIBES obejmuje wyjątkowe urządzenia, które dają wiele możliwości podczas stylizacji!

Nowoczesna technologia zaprojektowana przez CHI

Falownica CHI VIBES w rozmiarze XL posiada specjalnie zaprojektowane wielowymiarowe płytki grzewcze, które ułatwiają nadawanie włosom pożądanego kształtu. Niezależnie od rodzaju i długości pasm urządzenie pozwoli osiągnąć zachwycające efekty. 5 poziomów regulacji temperatury (121°C, 143°C, 166°C, 188°C, 210°C) sprawia, że można dobrać tryb działania falownicy do potrzeb konkretnych włosów – cienkie będą potrzebowały mniej ciepła, a grubsze zdecydowanie więcej.

Elementy grzewcze urządzania pokryte zostały ceramiczną powłoką w kolorze różowego złota, która w połączeniu z jonizacją wygładza włosy, nadaje im piękny połysk, a także zapobiega ich puszeniu się. Jony ujemne domykają łuski włosowe, poprawiając odporność pasm na uszkodzenia i przesuszanie się. Gruba falownica do włosów CHI VIBES pozwala układać fale w stylu beach waves lub crimp, a także luźne loki, które zachowują swój kształt przez długi czas!

Nieograniczone możliwości z CHI VIBES – falownica wielofunkcyjna

Uzyskane przy użyciu falownicy duże fale i loki wyglądają naturalnie – możesz dowolnie je kształtować w zależności od swoich potrzeb. Długi (3,35 m), obrotowy kabel znacznie ułatwia manewrowanie urządzeniem i układanie włosów aż od samej ich nasady. Opcja automatycznego wyłączania po upływie godziny to skuteczne zabezpieczenie na wypadek, jeśli zapomnisz wyłączyć falownicę. BIG Wave on Multifunction Waver XL wykonana jest z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów i będzie służyć Ci przez długi czas.
Seria CHI VIBES została stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie swobodę i kreatywność, a przy tym dużą wagę przywiązują do tego, by odpowiednio dbać o swoje włosy. Innowacyjna technologia wykorzystana do stworzenia falownicy sprawia, że podczas stylizacji nie trzeba korzystać z tak wysokich temperatur, jak w przypadku innych urządzeń tego typu, co ogranicza do minimum ryzyko uszkodzenia lub przypalenia pasm.

Zalety BIG Wave on Multifunction Waver XL:

  • ceramiczne płytki w kolorze różowego złota;
  • funkcja jonizacji;
  • wielowymiarowe elementy grzewcze umożliwiające tworzenie luźnych fal i loków;
  • 5 poziomów temperatury: 121°C, 143°C, 166°C, 188°C, 210°C;
  • obrotowy kabel o długości 3,35 m;
  • podwójne napięcie;
  • opcja automatycznego wyłączania się po upływie godziny.

Opinie

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Podobne produkty

Falownica CHI VIBES – Wave on Multifunctional Waver Falownica

519,00 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.