...

NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

Opinie

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Żelazko CHI LAVA 1′ Limited Edition The Sparkler

Brak w magazynie

GF8280EU

650,00 

Brak w magazynie

Żelazko CHI LAVA 1” Limited Edition The Sparkler to połączenie nowoczesnej technologii ze stylowym designem. Ta wyjątkowa prostownica z kryształkami wyposażona została w grzałki pokryte powłoką wykonaną z ceramiki i lawy wulkanicznej, dzięki czemu umożliwia w pełni bezpieczną stylizację włosów, a przy tym nadaje im piękny połysk i jedwabistą gładkość. Regulacja temperatury pozwala na perfekcyjne dopasowanie trybu pracy urządzenia do własnych potrzeb. Żelazko należy do innowacyjnej linii narzędzi fryzjerskich CHI LAVA, które doskonale sprawdzają się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego.

Naturalna pielęgnacja i niemiecka precyzja

Innowacyjna technologia zaprojektowana przez niemieckich inżynierów bazuje na wykorzystaniu do produkcji prostownicy CHI LAVA lawy wulkanicznej, najlepiej przewodzącego ciepło materiału naturalnego. W połączeniu z ceramiczną powłoką daje one efekt błyskawicznie i równomiernie rozprowadzonego ciepła (maksymalnie 218°C w 30 sekund), które nie powoduje przesuszania się włosów. Żelazko umożliwia stylizację pasm w znacznie niższych temperaturach niż w przypadku standardowych modeli, dzięki czemu ryzyko ich uszkodzenia lub przypalenia zostaje skutecznie zminimalizowane.

Lawa wulkaniczna i ceramika doskonale przewodzą również jony ujemne wytwarzane przez jonizator, w który wyposażone jest żelazko CHI LAVA. Ładunki ujemne neutralizują te dodatnie obecne na powierzchni pasm i powodują domykanie się łusek włosowych – stąd efekt nabłyszczania i wygładzania. Zjawisko to poprawia również odporność włosów na uszkodzenia, działanie wysokiej temperatury, utratę wilgoci i działanie czynników zewnętrznych.

Żelazko CHI LAVA z lawą wulkaniczną – styl i wygoda

Błyszcząca prostownica CHI LAVA 1” Limited Edition The Sparkler została zaprojektowana tak, by zachwycać nie tylko skutecznym działaniem, ale również olśniewającym wyglądem. Ma ergonomiczny kształt, jest niezwykle lekka, a jej obudowę zdobi aż 3000 kryształków. Płytki mają gładką powierzchnię, przesuwają się po włosach niezwykle delikatnie. Żelazko pozwala nie tylko na prostowanie pasm, ale również tworzenie loków oraz luźnych fal. Model ten należy do edycji limitowanej!

Zalety CHI LAVA 1” Limited Edition The Sparkler

  • obudowa pokryta ponad 3000 kryształków;
  • elementy grzewcze pokryte powłoką z lawy wulkanicznej i ceramiki, która umożliwia bezpieczną stylizację włosów w niższych temperaturach;
  • działa nabłyszczająco i wygładzająco;
  • maksymalna temperatura: 218°C;
  • nagrzewanie w 30 sekund;
  • ergonomiczna konstrukcja.

Opinie

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Podobne produkty

Żelazko CHI LAVA 2.0 1”

Brak w magazynie

930,00 

Żelazko CHI VIBES – Iron 1” żelazko

540,00 

Żelazko CHI LUXURY 3 in 1 Iron 1″ (25 mm)

Brak w magazynie

480,00 

Żelazko CHI LUXURY Flat Iron 1′ (25 mm)

Brak w magazynie

480,00 

Żelazko CHI LAVA 1’’

699,00 

Żelazko CHI G2 Ceramic Hairstyling Iron 1’’

580,00 

Żelazko CHI Onyx Euro Shine Styler 1”

Brak w magazynie

490,00 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.