...

NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

Opinie

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Suszarka CHI DURA Handshot Dryer

Brak w magazynie

GF8107EU

320,00 

Brak w magazynie

Suszarka CHI DURA Handshot Dryer to profesjonalne urządzenie, dzięki któremu wysuszysz i ułożysz włosy bez ryzyka ich uszkodzenia. Wyjątkowa funkcjonalność, wydajność pracy, duża moc i dotykowy ekran kontrolny to cechy, które sprawiają, że model ten sprawdzi się doskonale do użytku profesjonalnego dla fryzjerów i stylistów, choć oczywiście można korzystać z niego również w domu. To wyjątkowa suszarka od CHI, która charakteryzuje się niepowtarzalnym kształtem – brak rączki sprawia, że jej trzymanie jest dużo wygodniejsze i pozwala na lepsze dobranie kąta suszenia.

Uniwersalna suszarka CHI o nowoczesnym designie

Pozbawiona uchwytu suszarka CHI Dura wyposażona została w specjalne rowki o antypoślizgowych właściwościach, dzięki którym można wygodnie i stabilnie trzymać ją w dłoni oraz precyzyjnie kontrolować kąt i sposób suszenia. Ten innowacyjny design sprawia, że manewrowanie urządzeniem jest dużo łatwiejsze i nie obciąża nadgarstka nawet przy długiej pracy. Duży, czytelny ekran dotykowy pozwala na szybkie ustawienie parametrów suszenia.

Bezpieczne suszenie, które nie niszczy włosów

Projektanci pracujący dla marki CHI doskonale zdają sobie sprawę z tego, że każdy rodzaj włosów jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego też suszarka DURA Handshot Dryer oferuje aż 6 prędkości powietrza oraz 6 ustawień grzania, które pozwalają na dobranie mocy nawiewu oraz jego temperatury do potrzeb konkretnych pasm – wszystkie parametry możesz zmienić kilkoma dotknięciami ekranu.

Bezpieczeństwo włosów podczas suszenia zależy od odpowiedniego dobrania siły nawiewu, temperatury oraz skrócenia całego zabiegu do minimum. Suszarka CHI DURA Handshot Dryer oferuje moc 1875–2000 W dzięki ulepszonemu silnikowi najnowszej generacji, co oznacza, że suszenie trwa dużo krócej niż w przypadku słabszych modeli. Ceramiczna grzałka zapewnia równomierne nagrzewanie się i stałą temperaturę. Dodatkowy przycisk odpowiada za natychmiastowe włączenie zimnego strumienia powietrza, które pozwala domknąć łuski włosowe, wygładzić fryzurę i nadać jej połysk.

Model ten posiada również wbudowany system Rapid Clean, który zapobiega gromadzeniu się bakterii wewnątrz urządzenia. Antybakteryjne niebieskie diody LED gwarantują, że na włosy nawiewane jest czyste powietrze, co ma bardzo dobry wpływ zarówno na nie, jak i na skórę głowy.

Jedna suszarka – wiele możliwości

Suszarka CHI DURA Handshot Dryer posiada dwie wymienne końcówki, dzięki którym można uzyskać zróżnicowane efekty podczas suszenia. Skoncentrowana dysza daje pełną kontrolę nad strumieniem powietrza, ułatwia precyzyjne układanie włosów i prostowanie ich. Z kolei dyfuzor pozwala nadać pasmom objętość i wystylizować sprężyste loki. Została zaprojektowana w taki sposób, by po odłożeniu stała stabilnie mimo braku uchwytu, posiada również specjalny zaczep do powieszenia.

Zalety suszarki CHI Dura Handshot:

  • naukowo opracowana konstrukcja bez typowego uchwytu;
  • bardziej zrównoważony i wydajny kąt suszenia;
  • wygodniejsza pozycja nadgarstka podczas pracy;
  • nowoczesny, dotykowy ekran kontrolny pozwalający na szybką zmianę temperatury i prędkości nawiewu;
  • moc: 1875–2000 W;
  • poziomy prędkości powietrza: 6;
  • poziomy grzania: 6;
  • przycisk chłodnego powietrza.

Opinie

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Podobne produkty

CHI Touch ACTIVATED DRYER NEW

519,00 

Suszarka CHI Volumizer 4-in-1 Blowout Brush

Brak w magazynie

549,00 

Suszarka CHI 1875 Advanced Ionic Dryer

Brak w magazynie

499,00 

CHI LAVA Pro Dryer NEW

Brak w magazynie

1.250,00 

CHI NANO Ionic Technology Dryer NEW

699,00 

Suszarka CHI ONYX Euro Shine 3.0

Brak w magazynie

589,00 

Suszarka CHI ONYX Euro Shine

Brak w magazynie

520,00 

Suszarka CHI LITE Carbon Hair Dryer

Brak w magazynie

299,00 

Suszarka CHI LAVA

Brak w magazynie

770,00 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.