...

NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

Nowy wymiar stylizacji – narzędzia CHI LAVA z lawą wulkaniczną

Czy bezpieczna stylizacja włosów jest możliwa? Marka CHI udowadnia, że tak! Dzięki połączeniu najnowszych osiągnięć techniki, naturalnych materiałów i nietypowych rozwiązań firma zaprojektowała serię nowoczesnych narzędzi fryzjerskich, które – mimo że wykorzystują wysoką temperaturę – nie tylko nie niszczą pasm, ale pomagają o nie dbać. CHI LAVA to urządzenia o eleganckim designie i ergonomicznych kształtach, które nadają się zarówno do użytku profesjonalnego w salonach fryzjerskich, jak i domowego. Poznaj wyjątkowe narzędzia do stylizacji z lawą wulkaniczną, które już teraz dostępne są również w Polsce!

Lawa wulkaniczna – korzyści z wykorzystywania naturalnych materiałów

Za wyjątkowość narzędzi z serii CHI LAVA odpowiada wykorzystanie do ich produkcji naturalnego materiału – zastygłej lawy wulkanicznej przybierającej formę pyłu lub piasku. Powstaje ona w formie ciekłej w wyniku działalności wulkanu, a następnie krzepnie, kiedy jej temperatura spadnie poniżej 800˚C. Dlaczego tak dobrze sprawdza się w przypadku narzędzi do stylizacji włosów?

  • Jest bogatym źródłem minerałów: przede wszystkim krzemu, żelaza, wapnia, tytanu, aluminium i potasu, nie zawiera natomiast żadnych szkodliwych substancji i pozostaje w pełni bezpieczna dla zdrowia.
  • Doskonale przewodzi ciepło w równomierny sposób.
  • Na jej powierzchni tworzą się jony ujemne, które neutralizują te dodatnie znajdujące się na włosach, dzięki czemu łuski włosowe zamykają się, a pasma stają się gładsze, bardziej lśniące i odporne na działanie czynników zewnętrznych, nie puszą się i nie elektryzują.

W narzędziach z serii CHI LAVA lawa wulkaniczna została połączona z ceramiczną powłoką, którą pokryte są części grzewcze urządzeń. Dzięki temu do stylizacji można używać znacznie niższych temperatur, a cały proces zajmuje mniej czasu – w efekcie struktura włosów nie ulega uszkodzeniu, a pasma się nie przesuszają.

Bezpieczne narzędzia do stylizacji włosów

Nowoczesne narzędzia do stylizacji CHI LAVA są ergonomiczne, wygodne w użyciu i dają bardzo wiele możliwości. Wszystkie wyposażone są w regulację temperatury i wykonane zostały z bardzo wytrzymałych materiałów, odpornych na zużycie i uszkodzenia. Dodatkowo mają nowoczesny, stylowy i niezwykle elegancki design. Niemiecka technologia i naturalne materiały to gwarancja niezwykłej skuteczności oraz pięknego wyglądu włosów. Seria obejmuje suszarki, żelazka i lokówki różnego typu. W Polsce dostępne są obecnie najpopularniejsze modele z tej linii: suszarka CHI LAVA Ceramic Hair Dryer oraz wybrane żelazka do włosów.

Suszarka CHI LAVA Dryer

Suszarka z serii CHI LAVA została zaprojektowana w taki sposób, by suszyć włosy szybko, skutecznie i przede wszystkim nie powodując ich uszkadzania. Wyposażona jest w innowacyjną grzałkę o strukturze plastra miodu wykonaną z ceramiki i lawy wulkanicznej, która generuje stosunkowo niskie temperatury, a podczas nagrzewania się wytwarza jony ujemne. Domknięcie łusek włosowych dzięki neutralizacji obecnych na nich ładunków dodatnich sprawia, że proces suszenia nie powoduje nadmiernego odparowywania wilgoci z wnętrza kosmyków. Suszarka posiada specjalny przełącznik – dzięki niemu można błyskawicznie włączyć strumień zimnego powietrza. Sprzęt działa cicho i zużywa aż o 50% mniej energii niż standardowe urządzenia tego typu. Do zestawu dołączone są trzy końcówki: w formie grzebienia, wygładzająca oraz dyfuzor.

Wyjątkowe żelazka do włosów z serii CHI LAVA

Dostępne w BoscoShop żelazka z serii CHI LAVA to wielofunkcyjne narzędzia, dzięki którym wyprostujesz włosy lub nadasz im dowolny kształt, ułożysz perfekcyjne loki lub fale. Oferowane w Polsce modele to:

Wszystkie posiadają płytki grzewcze wykonane z lawy wulkanicznej i ceramiki, dwa pierwsze dodatkowo wyposażone zostały w czytelny wyświetlacz LCD umożliwiający łatwe odczytanie i ustawienie temperatury. Zapewniają doskonały poślizg, rozgrzewają się równomiernie i bardzo szybko (nawet w 40 sekund) i działają skutecznie mimo wykorzystywania niższych temperatur niż zwykłe prostownice. Wystarczy jedno przeciągnięcie włosów między płytkami, by nadać im pożądany kształt! Podobnie jak suszarka żelazka wykorzystują zjawisko jonizacji, by wygładzać, nabłyszczać i chronić pasma przed utratą wody i uszkodzeniami – lawa wulkaniczna wytwarza znacznie więcej jonów ujemnych niż inne materiały.

Żelazka CHI LAVA to bestsellery nagradzane znane na całym świecie – CHI LAVA 2.0 Hairstyling Iron zdobyło nagrodę Bella Magazine „Best Tress’d” w 2021 roku. Marka zadbała o to, by zachwycały nie tylko skutecznym i niezawodnym działaniem, ale również eleganckim designem. Wzrok przyciąga szczególnie CHI LAVA The Sparkler Flat Iron, wyjątkowy model z edycji specjalnej wysadzany trzema tysiącami kryształków.

Dbaj o swoje włosy w trakcie stylizacji!

CHI LAVA to seria innowacyjnych produktów łączących dobroczynne właściwości naturalnych materiałów oraz nowoczesną technologię. Zostały zaprojektowane w taki sposób, by eliminować główne niebezpieczeństwa, jakie grożą włosom w trakcie stylizacji z użyciem wysokich temperatur: zapobiegają spaleniu pasm, ich przesuszeniu, puszeniu się i elektryzowaniu, a także nadmiernemu rozchylaniu się łusek włosowych. Chronią, wzmacniają i wygładzają kosmyki, nadając im zachwycający połysk, a przy tym są niezwykle praktyczne, lekkie i poręczne. Poznaj nowy wymiar bezpiecznej stylizacji z wykorzystaniem lawy wulkanicznej!

Udostępnij

Podobne

Loki nigdy nie wychodzą z mody – to jedna z fryzur najchętniej wybieranych …

Seria CHI Vibes została opracowana z myślą o osobach, które kochają wolność, zabawę …

Farouk Systems, Inc. – do której należy marka CHI – to amerykańska korporacja …

Każdy, kto interesuje się świadomą pielęgnacją, prędzej czy później zaczyna się zastanawiać, czy …

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.