...

NARZĘDZIA

NARZĘDZIA

Cyfrowy system produkcji farb w salonie – poznaj nowość od CHI & LG!

Farouk Systems, Inc. – do której należy marka CHI – to amerykańska korporacja od wielu lat działająca na rynku fryzjerskim. Została założona w 1985 r. przez znanego na całym świecie fryzjera i biznesmena Farouka Shamiego, który od samego początku działalności firmy starał się stawiać przede wszystkim na rozwój i postanowił zrewolucjonizować branżę poprzez wprowadzenie do niej najnowszych technologii. Kilka lat temu korporacja nawiązała współpracę z koreańskim liderem technologicznym – marką LG – by w 2021 zaprezentować swoje najnowsze osiągnięcie – LG & CHI Color Master, czyli cyfrowy system produkcji farb. Jak działa to innowacyjne urządzenie?

Innowacje CHI w koloryzacji włosów

Pierwszym innowacyjnym produktem, jaki zaprezentował światu Farouk Shami w połowie lat 80., była pierwsza farba do włosów bez amoniaku. Przez wiele lat firma udoskonalała proces tworzenia środków i akcesoriów do farbowania włosów, nie tylko opracowując coraz bezpieczniejsze i skuteczniejsze składy kosmetyków, ale również projektując urządzenia do ich produkcji. Efektem wielu lat pracy najlepszych inżynierów współpracujących z markami CHI i LG jest LG & CHI Color Master, wyjątkowe urządzenie, które umożliwia mieszanie farb i wytwarzanie wyjątkowych odcieni na miejscu w salonie fryzjerskim. Prosta w obsłudze maszyna i zestaw kolorów bazowych – te dwa elementy dają fryzjerom i stylistom niemal nieskończone możliwości eksperymentowania i tworzenia unikalnych, artystycznych stylizacji, a także perfekcyjnego spełniania oczekiwań klientów.

Jak działa LG & CHI Color Master?

LG & CHI Color Master to nowoczesny sprzęt do produkcji trwałych i półtrwałych farb w dowolnym kolorze tworzonym na podstawie indywidualnych wytycznych. Ponieważ urządzenie jest stosunkowo niewielkie, doskonale sprawdza się w salonach fryzjerskich. Jakie zalety posiada maszyna?

  • 108 barw podstawowych i 8 dodatkowych środków do uzyskiwania różnych efektów podczas koloryzacji to baza, na podstawie której można uzyskać dowolny odcień – wystarczy umieścić wskazane przez system odcienie w 12 cylindrach wbudowanych w urządzenie i zaprogramować maszynę.
  • LG & CHI Color Master posiada 30 000 gotowych kombinacji kolorystycznych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć konkretny odcień całkiem od pdostaw.
  • Łatwy w obsłudze interfejs, połączenie z aplikacją na telefon lub tablet oraz zaawansowane oprogramowanie umożliwiają ustawienie, analizowanie i zapamiętywanie wybranych parametrów farby.
  • Przed przygotowaniem farby można wykonać symulację koloru – wystarczy załadować do systemu zdjęcie włosów przed farbowaniem, by system „nałożył” na nie odpowiedni odcień i zaprezentował, jaki będzie przewidywany efekt koloryzacji.

Farby najwyższej jakości dzięki LG & CHI Color Master!

Cyfrowy system produkcji farb to nie tylko dowolność przy tworzeniu odcieni, ale również pewność, że przygotowywane dzięki niemu farby będą w pełni bezpieczne dla włosów. Wszystkie preparaty wykorzystywane w czasie produkcji są pozbawione amoniaku oraz PPD (parafenylenodiaminy), nie niszczą więc pasm ani nie wywołują alergii i podrażnień skóry głowy. LG & CHI Color Master to przyszłość koloryzacji włosów – dzięki niemu każdy fryzjer i stylista może w pełni wykorzystać swoją kreatywność podczas tworzenia fryzur, a klienci salonów zyskują pewność, że uzyskany w wyniku koloryzacji odcień będzie dokładnie taki, jak tego oczekiwali.

Udostępnij

Podobne

Loki nigdy nie wychodzą z mody – to jedna z fryzur najchętniej wybieranych …

Seria CHI Vibes została opracowana z myślą o osobach, które kochają wolność, zabawę …

Czy bezpieczna stylizacja włosów jest możliwa? Marka CHI udowadnia, że tak! Dzięki połączeniu …

Każdy, kto interesuje się świadomą pielęgnacją, prędzej czy później zaczyna się zastanawiać, czy …

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.